Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
22:15
Luxor Live
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Garage
Venlo
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paleis 12
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Mezz
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:30
013
Tilburg
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
De Meester
Almere
Chassé Theater
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
NiXenMeer
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. De Kei
Reusel
21:00
Babylon
Woerden
21:00
STECK
Delft
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Podium Asteriks
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Checkpoint Charlie
Amsterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Rotown
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:00
Hofman
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Musicon
Den Haag
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
zaterdag 26 maart 2016
20:00
Lilian Vieira
Agnietenhof, Tiel
Lil Kleine - Topdown Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
22:15
Lenn Hammond + Dubtown Band
Luxor Live, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
Legendsofmusic: LOUIS! What A Wonderful World feat. Michael Varekamp &
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Larry Carlton
Atak, Enschede
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Krystl
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Kovacs
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Klezmajeur
Theater de Garage, Venlo
Klangkarussell
Patronaat, Haarlem
19:30
Kirk Knight
Melkweg, Amsterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
WORM, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kakkmaddafakka
Simplon, Groningen
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Juju & Jordash / Palms Trax
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Josee Koning en Batida
LantarenVenster, Rotterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johnny Hallyday
Paleis 12, Brussel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Iris Penning
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Iba Mahr
P60, Amstelveen
20:00
I Muvrini
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
Hollywood Undead
Melkweg, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:00
Hamon Martin Quintet
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Gorguts
013, Tilburg
20:00
Go March
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Gare Du Nord - Stronger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Frank en the Club
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
22:00
Feverdog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
Eye On The Prize
De Meester, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:30
EP RELEASE JUNKIE AND THE HALO
Paard, Den Haag
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Dukdalf presenteert: Metal w/ Bloid || Onkt || Selfmachine
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Douglas Firs
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Dolf Jansen / LSB Experience
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Diff
NiXenMeer, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Daisy D. / Derivation / Jerry Knives Band
Babylon, Woerden
21:00
D.I.S.C.O
STECK, Delft
20:00
Clouseau - Tour 2016
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
catch-a-coon
De Fles, Spijkenisse
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Burger Band Clash
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Brood Ma / iTAL tEK / Lafawndah
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Theater Sneek, Sneek
20:30
Bombay
EKKO, Utrecht
20:00
Bertolf
Paard, Den Haag
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Berget Lewis
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Asteriks Special: DeWolff
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Are You Experienced?
Melkweg, Amsterdam
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
21:00
Anthony's Putsch
Taverne, Bergen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Addicted to Blues - Een musical over Billie Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
21:30
90s NOW!
De Bosuil, Weert
20:30
40UP
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
zondag 27 maart 2016
15:00
Vanden Plas + Soul Secret + Hillsphere
Baroeg, Rotterdam
20:30
Troy Faid live featuring Tim Loud
Checkpoint Charlie, Amsterdam
14:00
Streekvijver (Cupid, Shesus, White Feather, Geert van Oorschot)
PopEi, Eindhoven
20:00
Spiritual Beggars
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Spasmodique
Rotown, Rotterdam
13:30
Sherry Sunday - Inspired by Justin Bieber
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Saybia
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Roos Blufpand
Hofman, Utrecht
23:00
Roni Size & Krust present FULL CYCLE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Reign Of Fury
Musicon, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
Mbongwana Star
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mariah Carey - Sweet Sweet Fantasy tour
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam