Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
STECK
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Flint
Amersfoort
Café de Stam
Joure
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Volta
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Hof 88
Almelo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Taverne
Bergen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Mezz
Breda
EKKO
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
De Kunstmaan
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cinetol
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Spirit of 66
Verviers
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
013
Tilburg
20:15
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vestzaktheater
Enschede
Het Klooster
Nuenen
20:15
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Tolhuistuin
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
21:00
STECK
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Helling
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cul de Sac
Tilburg
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
woensdag 30 maart 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Racoon
Wilminktheater, Enschede
20:15
Reckless Love
Doornroosje, Nijmegen
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
STECK STAGE met Who killed Bambi
STECK, Delft
Stef Bos
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stef Bos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:30
The 1975
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
The Common Linnets
Flint, Amersfoort
The Posies
Café de Stam, Joure
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vincent van Amsterdam - Dutch Classical Talent
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Xavier Rudd
Melkweg, Amsterdam
donderdag 31 maart 2016
20:30
013 op locatie Indian Askin + Adam & the Relevants
Extase, Tilburg
20:30
2nd Grade / PALMS
Volta, Amsterdam
A-HA
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater Hof 88, Almelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
At the Drive-In
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ava Mendoza
RASA, Utrecht
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
De Maaspoort, Venlo
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:00
Causes + Rachèl Louise
Mezz, Breda
Clash of the Titans (voorronde 4)
EKKO, Utrecht
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniel Lohues
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:00
De Deeldeliers
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Démira
De Kunstmaan, Tilburg
20:30
DeWolff
Nieuwe Nor, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Docupodium # 15
Cinetol, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dope D.O.D. + Dookoom
Luxor Live, Arnhem
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Eriksson Delcroix
Effenaar, Eindhoven
Fling - A sunny day in the rain
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
I Am Oak
V11, Rotterdam
20:00
Iris Penning
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jesus Chrysler Superstar / Leave Scars / Warrior Soul
Little Devil, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Joris Linssen & caramba - STROOM
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kovacs
Grenswerk, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Les Innocents
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Loes Luca - DOEK!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Madchild ft. AlphaDNA
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Mala Vita
Patronaat, Haarlem
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Michael Lee Firkins
Spirit of 66, Verviers
Michael Prins
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Moonspell
Metropool, Hengelo
21:00
My Baby + Lili Grace
Vera, Groningen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
Parov Stelar
013, Tilburg
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
20:00
Racoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ralph de Jong - Album release party
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Roos Blufpand
Vestzaktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
20:15
Sandra van Nieuwland
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silje Nergaard
Tolhuistuin, Amsterdam
Sir James
Arsenaal Theater, Vlissingen
21:00
STECK STAGE met Chinese Taxidriver
STECK, Delft
Stef Bos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Strohm presents: Dollkraut
Hedon, Zwolle
20:00
Sunday Sun
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tangerine
De Weijer, Boxmeer
Tango Extremo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
TenTemPiés
De Helling, Utrecht
The Common Linnets
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Lumes
Cul de Sac, Tilburg
The Posies
Paard, Den Haag
20:30
The Ragbags
Paard, Den Haag
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal