Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Kolk
Assen
Podium 't Beest
Goes
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
21:00
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
De Bonte Wever
Assen
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Vera
Groningen
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
N9
Eeklo
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
21:15
V11
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
De Bosuil
Weert
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Scheltema Complex
Leiden
Het Wennekerpand
Schiedam
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:30
Wilminktheater
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Zaantheater
Zaandam
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Chassé Theater
Breda
15:00
CCXL Theater
Vlissingen
15:45
NiXenMeer
Enschede
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Vredehorst Kerk
Hoogeveen
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
Duycker
Hoofddorp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zaterdag 02 april 2016
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sandra van Nieuwland
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Frank Boeijen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Wouter Hamel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sedaa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Boudewijn de Groot
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jack Parow
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
Guus Meeuwis
Paradiso, Amsterdam
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Kolk, Assen
John Coffey
Podium 't Beest, Goes
20:30
Josef Salvat
EKKO, Utrecht
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Musis, Arnhem
20:30
Tom Vanstiphout
Theater De Omval, Diemen
20:30
Rita Hosking / Sean Feder
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ares
Paard, Den Haag
20:30
Grave Dohls / Sack Blabbath
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
Josef Salvat
De Helling, Utrecht
20:30
PC Qwintett - Pierre Courbois 75 jaar
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Red Snapper
Poppodium Volt, Sittard
The Godfathers
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Identity Circus / Rainbow Mafia
Altstadt, Eindhoven
21:00
16 Down
Hedon, Zwolle
21:00
DeWolff
Metropool, Hengelo
21:00
Lemon (NL)
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
21:00
Beans & Fatback
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
Wild Romance
De Bonte Wever, Assen
21:00
Robbing Banks / The Black Cult
Fluor, Amersfoort
21:00
Town of Saints + Sväva
Vera, Groningen
21:00
De Likt
Duycker, Hoofddorp
21:00
Rude Rich and the High Notes
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Tal National (NE) / Dj Luke Datarang (BE)
N9, Eeklo
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
21:00
Broken Bass Ensemble / Pushin Wood Soundsystem
De Spot, Middelburg
21:00
PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Accidental Sea - EP release
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Ralph de Jong & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
The Wax Flamingos
Winston, Amsterdam
21:00
Charenée Wade
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Longsy + Venus Tropicaux
Cinetol, Amsterdam
21:00
STECK STAGE met Emmy Eve en Marvelious
STECK, Delft
21:00
Rockabilly Smokey & Bandits
Kaffee Lambiek, Tilburg
21:00
Nico Dijkshoorn
Taverne, Bergen
21:15
Indian Askin
V11, Rotterdam
21:30
Vintage
De Fles, Spijkenisse
21:30
Milo Meskens
De Zwerver, Oostende
22:00
Influenza* Invites Phil Kieran
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Abstrakt
De Bosuil, Weert
22:00
ET Explore Me
Pacific Parc, Amsterdam
23:00
DJ Aphrodite
Doornroosje, Nijmegen
zondag 03 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ben van den Dungen Kwartet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Klaas Hofstra / Regina Albrink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
Sir James
Scheltema Complex, Leiden
LOUIS! - What a Wonderful World
Het Wennekerpand, Schiedam
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
Singer-songwriter Stan Smeets 3 april bij Cultureel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Local Heroes: Holymen, The Bree & Evelien Scheers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:30
Trijntje Oosterhuis
Wilminktheater, Enschede
Progdreams V met o.a. Mystery
Boerderij, Zoetermeer
15:00
The Unthanks
Zaantheater, Zaandam
15:00
New York Round Midnight - A Night At The Club
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Mateusz Pulawski Lunar Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Wouter Hamel
Chassé Theater, Breda
15:00
The Kilkennys
CCXL Theater, Vlissingen
15:45
John Clifton & his EU Blues Band
NiXenMeer, Enschede
16:00
Avalanche Quartet - The Guests
Lux, Nijmegen
16:00
Ina Forsman / Layla Zoe / Tasha Taylor
De Bosuil, Weert
16:00
Pink Floyd Project
Vredehorst Kerk, Hoogeveen
16:00
Rita Zipora
Gigant, Apeldoorn
16:00
Tennessee Studs
Concerto, Amsterdam
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Wooden Soldiers
Mezz, Breda
16:30
Ad Vanderveen
Paradiso, Amsterdam
17:00
The Spunyboys
Altstadt, Eindhoven
17:00
Blues Dog
Taverne, Bergen
19:00
Brigitte Kaandorp / Metropole Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Neck Deep
Melkweg, Amsterdam
Orden Ogan
Willemeen, Arnhem
19:00
Ordan Ogan (de) + Mystic Prophecy (de) Exclusive Nl Show
Willemeen, Arnhem
19:30
Yiannis Kotsiras
Melkweg, Amsterdam
Nashville Pussy
P60, Amstelveen
19:30
Xavier Rudd
Paard, Den Haag
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Muziekodroom, Hasselt
DeWolff
Mezz, Breda
20:00
Wink Burcham
Metropool, Hengelo
Leprous
Duycker, Hoofddorp
20:00
Charles Bradley & His Extraordinaires
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lucky Fonz III
Patronaat, Haarlem
20:00
The Posies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nina June
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur