Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ter Dilft
Bornem
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
De Avenue
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Rietveld Theater
Delft
22:00
Parkroad Cafe
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Iduna
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Werft
Geel
Podium 0113
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Roepaen
Ottersum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 10 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
Natalia
C.C. Ter Dilft, Bornem
Typhoon - Moro Lobi
Chassé Theater, Breda
20:00
The Glücks + Jellephant & The Phantoms in Mezz Breda
Mezz, Breda
The Underground Youth
De Avenue, Breda
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:30
Karsu
BREStheater, Brielle
20:00
Robbing Millions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
LANY
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Alex Roeka
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
LOS - VAST
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rietveld Theater, Delft
22:00
Nod Stewart & The Faces
Parkroad Cafe, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Gerard Alderliefste
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Zimmerman
Paard, Den Haag
20:00
Iguana Death Cult
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
19:30
Forever Saturday
Paard, Den Haag
20:00
FABELHAFT
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Hans Hannemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Gorgoroth
Iduna, Drachten
20:15
O'G3NE
De Meerpaal, Dronten
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Cultura, Ede
21:00
Nailhead
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
JeBroer
Altstadt, Eindhoven
20:30
Deng Boy / Nabil
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Waylon
Effenaar, Eindhoven
20:15
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spidergawd
Effenaar, Eindhoven
19:30
Trash Talk
Dynamo, Eindhoven
20:15
Tangarine
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
20:15
The Doors in Concert
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
The Remedy
Podium 0113, Goes
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
21:00
Special: ABBA night
StudioGonz, Gouda
21:00
Diggy Dex + Terilekst
So What!, Gouda
21:00
De Kat
Vera, Groningen
20:45
Donnie
Simplon, Groningen
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Caro Emerald
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
20:30
The Grand East
Patronaat, Haarlem
20:15
Nederlands Kamerkoor
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Navarone
Patronaat, Haarlem
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Concordia, Haastrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Dayna Kurtz
Metropool, Hengelo
20:30
Bløf
Metropool, Hengelo
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Wolfgang Flür
Manifesto, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater Aan de Slinger, Houten
Dool
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
TenTemPiés
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Death Alley
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yuri Honing
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:30
The Mysterons
Gebr. De Nobel, Leiden
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Ray Wilson - Genesis Classic Show
Corneel, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
The Kik
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Courtney Marie Andrews
De Spot, Middelburg
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:45
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
James Brandon Lewis
Lux, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
The Cult Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
21:00
The Klezmatics
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Surfer Blood
Rotown, Rotterdam
21:00
Matt Winson
V11, Rotterdam
20:30
Bill Laurence
BIRD, Rotterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam