Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Sir Winston Club
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
23:00
Groene Engel
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Culture Club de Haere
Olst
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:30
So What!
Gouda
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Capitole
Gent
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
23:00
Atak
Enschede
20:30
Atak
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Musicon
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
vrijdag 08 april 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Gare Du Nord
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Monomyth + Monstertone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Jack Parow
Grenswerk, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Living Room Heroes
CHV Noordkade, Veghel
Country Café - It's Jukebox Time
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Willis Earl Beal
EKKO, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:15
Pere Ubu
De Helling, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Markant Uden, Uden
Eye On The Prize
De Pul, Uden
21:00
Bolt & the Swamp People
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Equilibrium
Little Devil, Tilburg
20:00
SMIB + Veldentaal
013, Tilburg
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
White Miles
Het Bolwerk, Sneek
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Krystl
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
De Houdini’s & Anton Goudsmit
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Eelke Ankersmit / Minstrel / The Cool Side of Your Pillow / Tom
Sir Winston Club, Rijswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
UB40 Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
23:00
Donnerwetter
Groene Engel, Oss
19:30
Hermitude
Nijdrop, Opwijk
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:15
Tom Vanstiphout
Ledeltheater, Oostburg
Sir James
Culture Club de Haere, Olst
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
Douwe Bob
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Racoon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Wouter Hamel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Peter Pan Speedrock
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Broken Brass Ensemble / Pushin Wood Soundsystem
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Superclassics Benefiet Mont Ventoux
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
Fling - A sunny day in the rain
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patricia Kelly 'Grace & Kelly'
Cacaofabriek, Helmond
Rapalje
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Annemarie Oster / Liesbeth List
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Those Foreign Kids
Patronaat, Haarlem
20:00
Starfish
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Julian Sas Band
Patronaat, Haarlem
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jacquelien de Savornin Lohman
Philharmonie Haarlem, Haarlem
22:00
Big Ups
Vera, Groningen
20:30
Def P (30xPi Tour)
Simplon, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Beans & Fatback
So What!, Gouda
Diff
StudioGonz, Gouda
LOUIS! - What a Wonderful World
Goudse Schouwburg, Gouda
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Clouseau
Capitole, Gent
20:30
Marina Kaye
Rockhal, Esch zur Alzette
23:00
Basic Grooves invites Etapp Kyle / Jeroen Search / Floyd Lavine
Atak, Enschede
20:30
Lenteoffensief
Atak, Enschede
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
Poppodium Apollo, Emmen
Dool
Altstadt, Eindhoven
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
22:00
Leif de Leeuw Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
De Likt
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nina June
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tricklebolt
Burgerweeshuis, Deventer
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
Michael Prins
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Dance with Dragons / Derivation / Elizium
Musicon, Den Haag
20:30
Counter Jib
Paard, Den Haag
20:15
Rita Hosking
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Zuco 103
Paard, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Mister and Mississippi
Theater De Veste, Delft
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Stevie Ann
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Sheepdogs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Niels Geusebroek
Mezz, Breda
Guus Meeuwis - Morgen
Chassé Theater, Breda
20:15
Lenny Kuhr - Wie Ben Je
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Moke
Gebouw-T, Bergen op Zoom