Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
013
Tilburg
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Rodahal
Kerkrade
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Gigant
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Innocent
Hengelo
Theaterzaal Roxy
Temse
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
12:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
Luxor Live
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
16:00
Paard
Den Haag
18:30
Compagnietheater
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Bourla
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Little Devil
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
The Waterhole
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
dB's
Utrecht
zaterdag 09 april 2016
21:00
30xPI TOUR: DEF P
De Peppel, Zeist
22:00
013 invites PRSPCT
013, Tilburg
zondag 10 april 2016
14:30
Wolfert Brederode Trio
Theater Dakota, Den Haag
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Trijntje Oosterhuis
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Tribute2bobmarley By Rootsriders
Vorstin, Hilversum
19:30
The Sheepdogs
Metropool, Hengelo
20:00
The Pharcyde
Q-Factory, Amsterdam
The Go! Team
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Common Linnets
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Chap
Gebr. De Nobel, Leiden
Tango Extremo
Theater Walhalla, Rotterdam
Stef Bos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Soulful Sunday
Cinetol, Amsterdam
Sir James
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Schürzenjäger
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Schürzenjäger
Rodahal, Kerkrade
17:00
Ruben Hoeke gitaarworkshop on tour
Taverne, Bergen
20:00
Rita Zipora
Patronaat, Haarlem
20:00
Reggae Workers Of The World
dB's, Utrecht
20:00
Point Quiet
Cambrinus Muziekpodium, Horst
14:15
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Phronesis
LantarenVenster, Rotterdam
13:30
Peter Beets & Kurt Rosenwinkel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Nile + Melechesh + Embryo + Mithridatic
Baroeg, Rotterdam
20:15
My Dying Bride
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Meshell N'Dgeocello
North Sea Jazz Club, Amsterdam
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
MaYaN
De Helling, Utrecht
20:00
Macklemore & Ryan Lewis
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Doornroosje, Nijmegen
Laibach: Sound of Music Tour in Theaters Tilburg
013, Tilburg
20:00
Laibach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
King Charles
Melkweg, Amsterdam
16:00
King Charles
Concerto, Amsterdam
22:15
King Ayisoba
Paradiso, Amsterdam
20:00
Karnataka
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Karel J. Schepers
Gigant, Apeldoorn
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
16:00
John Illsley & Band
De Bosuil, Weert
16:30
Jesse Woodson
cafe de twee wezen, Sassenheim
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Innocent
Innocent, Hengelo
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Heidevolk / Korpiklaani / Moonsorrow
Melkweg, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Giant Sand / Jason Lytle
Tolhuistuin, Amsterdam
Gavin James
Paradiso, Amsterdam
19:30
For Today
Patronaat, Haarlem
Fling - A sunny day in the rain
Theater Sneek, Sneek
12:00
Eric Vloeimans / Remy van Kesteren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Dirk Scheele - 2e show
Luxor Live, Arnhem
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
Dekoor - Close Harmony
De Molenberg, Delfzijl
16:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Paard, Den Haag
18:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
19:00
Concatenatus (CL) + Seher (D) + Morast (D)
Little Devil, Tilburg
20:00
Chris Cornell
Bourla, Antwerpen
20:00
Choir of Young Believers
Paradiso, Amsterdam
14:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Mezz, Breda
21:00
Burntfield
Musicon, Den Haag
19:30
Brigitte
Melkweg, Amsterdam
14:30
Blues op zondag: Deep & the Dudes
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Bigband Blast! / Nils van Haften / Valerie Linger
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
15:00
Beneath My Sins / Duckbill Crisis / Elysian Gates / Irradiance / Paper
PopEi, Eindhoven
16:00
Badbooshband
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Axel Rudi Pell
Hedon, Zwolle
15:00
Aphranova
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
maandag 11 april 2016
20:15
Wouter Hamel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Ar-Kaics + Mustangs
EKKO, Utrecht
Stef Bos
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Simo
Little Devil, Tilburg
20:00
Rowwen Heze
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Richmond Fontaine
Tolhuistuin, Amsterdam
Pvris
Melkweg, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Michael Gira
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maurice van Hoek
De Amer, Amen
20:30
Matt Simons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
King Charles
Merleyn, Nijmegen
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guus Meeuwis - Morgen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Get Well Soon
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Burntfield
The Waterhole, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Tricky
Melkweg, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Common Linnets
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sunset Sons
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 2
Merleyn, Nijmegen
20:30
Quintron & Miss Pussycat
dB's, Utrecht