Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
15:00
013
Tilburg
20:00
Fluor
Amersfoort
Paard
Den Haag
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:00
Cultura
Ede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Doornroosje
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
23:00
Mezz
Breda
Dok6
Panningen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Diamantfabriek
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paleis 12
Brussel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
21:30
Bar
Rotterdam
Club Move
Barneveld
Annabel
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
Paard
Den Haag
Musis
Arnhem
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
N9
Eeklo
De Kattendans
Bergeijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Flint
Amersfoort
23:00
Atak
Enschede
19:45
De Helling
Utrecht
21:00
TAC
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Chassé Theater
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
Het Postkantoor
Bovenkarspel
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
donderdag 14 april 2016
The Doors in Concert - Celebration
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Common Linnets
Musis, Arnhem
20:00
The African Mamas - Graceland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Temple Renegade
Paard, Den Haag
20:15
Stevie Ann
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Stef Bos
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Rita Zipora
Fluor, Amersfoort
Rico & Sticks
Paard, Den Haag
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Hook
Muziekgieterij, Maastricht
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Concordia, Enschede
Overkill
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Open Podium met o.a. Try Me Baby, Panda, Lyrebird en Tea Rex
Victorie, Alkmaar
21:00
Ondergronds
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Nik Bärtsch Mobile
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Niels Geusebroek
De Helling, Utrecht
20:00
New York City of Jazz
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Michael Prins
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Melody Gardot
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Maria de Fátima / Michelle David / Thijs Borsten
RASA, Utrecht
21:00
Maas
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III + The New Poor
Vera, Groningen
20:00
Lieve Bertha
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Leon Bridges
Doornroosje, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Krystl
De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
23:00
Klub Bulk: De Likt
Mezz, Breda
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Karnataka
Spirit of 66, Verviers
Joy Division Undercover
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Janne Schra
Diamantfabriek, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hooverphonic
De Roma, Antwerpen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Zimmer
Paleis 12, Brussel
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Funeral Whore: Phantasm Nightmare
P60, Amstelveen
20:15
Frank Boeijen
Theater de Bussel, Oosterhout
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eliades Ochoa
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Edsilia Rombley - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Dr. Lonnie Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
21:30
Dichter
Bar, Rotterdam
Démira
Club Move, Barneveld
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:45
Broeder Dieleman / Ian Fisher / Kim Janssen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Blue Grass Boogiemen
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bent van Looy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bells of Youth
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bart Meuleman / Francis Mus
Nijdrop, Opwijk
Avery Plains / Drive By Wire
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
21:00
A Balladeer + Rogier Pelgrim
Luxor Live, Arnhem
20:00
3J'S
Martiniplaza, Groningen
vrijdag 15 april 2016
21:00
Zuco 103 + support
Vera, Groningen
21:00
Zion Train (UK) / Pirates Crew Soundsystem (BE)
N9, Eeklo
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Yentl & de Boer
BREStheater, Brielle
20:15
Wouter Hamel
Flint, Amersfoort
23:00
WAVES / Danny vd Lugt / L33 / Vieze Vedi / Yung Internet
Atak, Enschede
19:45
Wallace Vanborn / Soul Sister Dance Revolution / Bartek
De Helling, Utrecht
21:00
Vonk
TAC, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Chassé Theater, Breda
Ty Dolla $ign
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tricky
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Tourist LeMC
De Casino, Sint-Niklaas
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
22:30
Tiny Legs Tim
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
20:00
The Sore Losers
Ancienne Belgique (AB), Brussel