Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:45
De Helling
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
013
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Fles
Spijkenisse
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:30
Cafe The Other Side
Peer
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
Groene Engel
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Grote Post
Oostende
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
Bon theater
Medemblik
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kinepolis Leuven
Leuven
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Ethias Arena
Hasselt
17:00
Ethias Arena
Hasselt
14:00
Ethias Arena
Hasselt
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
20:15
Handelsbeurs
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Atak
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zaterdag 16 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Blowbeat
De Bosuil, Weert
21:00
Miscellaneous + Homerunners
Nederland Drie, Wateringen
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Blues Caravan 2016 - Blues Sisters
Spirit of 66, Verviers
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
The Pink Floyd Sound
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:45
Phono - a Record Store Day afterparty
De Helling, Utrecht
21:00
Mischief / The Backseat Boogie / The Spunyboys
dB's, Utrecht
Drive Like Maria
EKKO, Utrecht
20:15
Zuco 103
TivoliVredenburg, Utrecht
The Rolling Stones - a symphonic tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Demira
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lieve Bertha
Markant Uden, Uden
20:00
Iron Maidens
De Pul, Uden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
21:00
Colors Dead Bleed
Little Devil, Tilburg
20:30
Leif de Leeuw Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Angela Groothuizen - IKIGAI
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Appetite
De Fles, Spijkenisse
Sevn Alias + Support
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Peter Pan Speedrock
Poppodium Volt, Sittard
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:00
Yentl & de Boer
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
The Damned and Dirty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Daniel Docherty
V11, Rotterdam
21:00
Son Little
Rotown, Rotterdam
20:30
Herman, Beets, Jacobs, Bennink
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Moyson-in-Spee
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Racoon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Boudewijn de Groot
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:30
Legends of Rock Tribute Tour met o.a. Kiss Lickss
Cafe The Other Side, Peer
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Micheal Jackson Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Def P
Groene Engel, Oss
19:30
Woodie Smalls
Nijdrop, Opwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
Stef Bos
C.C. De Grote Post, Oostende
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Her Majesty
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Steven Pieters & Khalil
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Lippu
Merleyn, Nijmegen
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Xinix, Nieuwendijk
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Koningshof, Maassluis
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Roberto Devereux
Kinepolis Leuven, Leuven
21:00
Egon Kracht / Noortje Braat
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Bird on the Wire / Boogie Beasts / Eerie Wanda / Blue Crime / The Deaf
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Harmonieorkest Da Capo Goes USA!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Profuna Ocean
't Ukien, Kampen
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Monomyth
Duycker, Hoofddorp
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Voorjaarsklanken
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
LOUIS! - What a Wonderful World
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Mixtream Band & DJ Contest voorronde dag 2
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
17:00
K3
Ethias Arena, Hasselt
14:00
K3
Ethias Arena, Hasselt
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Gold Class
Patronaat, Haarlem
19:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Patronaat, Haarlem
21:00
Roald van Oosten + Ian Fisher
Vera, Groningen
Eye On The Prize
Simplon, Groningen
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sworn To Oath
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
20:15
Eliades Ochoa
Handelsbeurs, Gent
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dann Thomas - Single Release
Atak, Enschede
Daniel Lohues
Wilminktheater, Enschede
20:15
Wouter Hamel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Guus Meeuwis - Morgen
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Jan Van Duikeren Quartet Ft. John Engels
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lucky Fonz III
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tango Extremo
De Cammeleur, Dongen
20:00
Krystl
Schouwburg Amphion, Doetinchem