Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Xinix
Nieuwendijk
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
11:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
22:30
Woetsjtok
Brunssum
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
23:00
Patronaat
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
STECK
Delft
18:00
Concerto
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Rotown
Rotterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
De Meester
Almere
Zaantheater
Zaandam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Kinepolis Leuven
Leuven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Vera
Groningen
15:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
't Ukien
Kampen
Theater De Molen
Beuningen
De Helling
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
The Move
Arnhem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
12:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
Paard
Den Haag
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Concerto
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Theater de Mythe
Goes
22:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Mezz
Breda
Markant Uden
Uden
Theater de Kimme
Zuidlaren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
17:00
Ethias Arena
Hasselt
14:00
Ethias Arena
Hasselt
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Domijnen
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Burgerweeshuis
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
zaterdag 16 april 2016
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Voorjaarsklanken
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
11:00
Tiny Legs Tim
Concerto, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Rolling Stones - a symphonic tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
The Pink Floyd Sound
De Maaspoort, Venlo
22:30
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
20:00
The Dunwells
Q-Factory, Amsterdam
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Koornbeurs, Franeker
22:00
The Damned and Dirty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
The Common Linnets
Chassé Theater, Breda
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Tango Extremo
De Cammeleur, Dongen
20:00
Sworn To Oath
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
23:00
Steven Pieters & Khalil
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
Stef Bos
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
STECK STAGE met WET T-SHIRT CONTEST
STECK, Delft
18:00
St.Tropez
Concerto, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Son Little
Rotown, Rotterdam
21:30
Smib / Veldentaal
Tolhuistuin, Amsterdam
Sevn Alias + Support
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
21:00
Ryan Shaw
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roberto Devereux
Kinepolis Leuven, Leuven
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Roald van Oosten + Ian Fisher
Vera, Groningen
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Rico & Sticks
Melkweg, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Record Store Night: Anne Soldaat + Stuurbaard Bakkebaard
Luxor Live, Arnhem
19:30
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
Racoon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
PUUR: Aidan / Björn van der Doelen / Roosbeef / Spinvis / DBSSW
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Profuna Ocean
't Ukien, Kampen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Phono - a Record Store Day afterparty
De Helling, Utrecht
17:00
Peter Parker's Pick Pocket Project
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Pan Speedrock
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Panoptikon
The Move, Arnhem
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
12:00
Naive Set
Concerto, Amsterdam
20:00
Music Show Scotland
Sportpaleis, Antwerpen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
20:30
Moyson-in-Spee
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
Monomyth
Duycker, Hoofddorp
Moke
Paard, Den Haag
20:00
Mixtream Band & DJ Contest voorronde dag 2
Kompleks, Heerhugowaard
21:00
Mischief / The Backseat Boogie / The Spunyboys
dB's, Utrecht
21:00
Miscellaneous + Homerunners
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Mick Pointer Band Marillion’s Script Revisited
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Micheal Jackson Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Max Meser
Concerto, Amsterdam
Lucky Fonz III
Bibelot, Dordrecht
LOUIS! - What a Wonderful World
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Lippu
Merleyn, Nijmegen
20:00
Lieve Bertha
Markant Uden, Uden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:30
Leif de Leeuw Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
22:30
Legends of Rock Tribute Tour met o.a. Kiss Lickss
Cafe The Other Side, Peer
20:00
Krystl
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
21:00
KOALA + Find Us In Slumberland
Mezz, Breda
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
17:00
K3
Ethias Arena, Hasselt
14:00
K3
Ethias Arena, Hasselt
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Jan Van Duikeren Quartet Ft. John Engels
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Iron Maidens
De Pul, Uden
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Indian Askin
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman, Beets, Jacobs, Bennink
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Theater Zinin, Nijverdal
19:30
Harmonieorkest Da Capo Goes USA!
Neushoorn, Leeuwarden
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Burgerweeshuis, Deventer
Guus Meeuwis - Morgen
Parktheater, Eindhoven
Goomah 10 jaar
Hedon, Zwolle
Gold Class
Patronaat, Haarlem