Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:30
De Roma
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Vera
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
OT301
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
21:30
ACU
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Markant Uden
Uden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Muze
Noordwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
CCXL Theater
Vlissingen
GC de Melkerij
Zemst
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Atak
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Dokhuis Galerie
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Patronaat
Haarlem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
EKKO
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Grounds
Rotterdam
013
Tilburg
woensdag 20 april 2016
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Wouter Hamel
Diligentia, Den Haag
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:30
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sebastiaan Kemner & Andrea Vasi - Dutch Classical Talent
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Black Box Revelation + The Heat
Vera, Groningen
20:30
Goatess
Cacaofabriek, Helmond
20:30
La Femme
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Muff
OT301, Amsterdam
21:00
Compañia Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Sore Losers
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Candye Kane
Patronaat, Haarlem
21:00
Sally Skunk / Taxi to the ocean
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Linda Briceño / Maite Hontelé
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Peter Tetteroo Bokaal nr. 2
STECK, Delft
21:30
Pop.1280
ACU, Utrecht
22:00
Wojtek Justyna Tree… Oh !?
BIRD, Rotterdam
donderdag 21 april 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Doors in Concert - Celebration
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Drums United
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
Golden Earring
CCXL Theater, Vlissingen
Stef Bos
GC de Melkerij, Zemst
17:00
Son Little
Concerto, Amsterdam
19:00
Giant Tiger Hooch / Dr. Dog / Cale Tyson / Son Little / XIXA
Paradiso, Amsterdam
19:00
Junior Kelly / The Wailing Souls
Melkweg, Amsterdam
19:30
Western Standard Time Ska Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Calypso Rose (Soundsystem)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eliades Ochoa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Boudewijn de Groot
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Fluor, Amersfoort
20:00
Krystl
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
Douwe Bob
013, Tilburg
20:00
Mister and Mississippi
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
John Bramwell
Rotown, Rotterdam
20:00
Hooverphonic
Capitole, Gent
20:00
Marble Sounds
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Marina Kaye
Koninklijk Circus, Brussel
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Death Hawks
Atak, Enschede
20:00
Eye On The Price Hiphop Toer
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Violator
dB's, Utrecht
20:00
Janne Schra
Beauforthuis, Austerlitz
Joseph & Maia
Dokhuis Galerie, Amsterdam
20:00
KALULU
WORM, Rotterdam
20:00
Big Ups / CROWS / St. Tropez
OT301, Amsterdam
20:00
Popquiz Live!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Local The Night
P60, Amstelveen
20:15
Stevie Ann
Het Klooster, Nuenen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
VanVelzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Chassé Theater, Breda
20:15
Lilian Vieira
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nonkeen + Andrea Belfi
Doornroosje, Nijmegen
Trixie Whitley
De Helling, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Catherine MacLellan
Live Stage Marnix, Bennekom
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Her Majesty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Karsu Dönmez
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Söndörgõ
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Wouter Hamel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Randy Hansen
Patronaat, Haarlem
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Het Evertshuis, Bodegraven
Indian Askin
EKKO, Utrecht
20:30
Raketkanon + MNHM
Luxor Live, Arnhem
20:30
Amar Lee / Jamir / Lano / Kaascouse / Jèrica / DJ Flex-a-Tone / Cheryl
Grounds, Rotterdam
Dez Mona & Chantal Acda in Theaters Tilburg
013, Tilburg