Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
18:30
Kinepolis Leuven
Leuven
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:30
De Pit
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
RASA
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
De Bosuil
Weert
19:30
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
De Flux
Zaandam
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
GC de Melkerij
Zemst
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
De Kroeg
Arnhem
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spant!
Bussum
16:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Bibelot
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Effenaar
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Pand P
Eindhoven
15:30
NiXenMeer
Enschede
14:30
Wilminktheater
Enschede
Grand Theatre
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:30
C.C. Intermezzo
Lede
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Noorderkerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Helling
Utrecht
zaterdag 30 april 2016
20:00
Glitter & Grammar
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Multicultureel Gospelkoor All for One
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Wouter Hamel
Leidse Schouwburg, Leiden
Di-rect
Gebr. De Nobel, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
18:30
Elektra
Kinepolis Leuven, Leuven
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Nina June
Ledeltheater, Oostburg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Watch plays Genesis
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Big Jake and the Two-Timers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Hydrogen Sea
V11, Rotterdam
21:00
Small Time Crooks
Rotown, Rotterdam
20:30
Vinnievibes & Rogier Telderman Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Andy Shauf // Locatie: Paradijskerk
Rotown, Rotterdam
19:00
Peter Pan Speedrock + Black-Bone + BARK
Baroeg, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
21:30
chasing mavericks
De Fles, Spijkenisse
19:30
Creatif Mindz / Echo Movis / Jaimy Versteeg / No Sense / The Bright
De Pit, Terneuzen
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
23:00
Grim Tim + Tamarin Desert (Gratis Wolfmother aftershow)
013, Tilburg
21:00
Blitzkrieg City (Bristol UK)
Little Devil, Tilburg
20:30
Buene Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wolfmother
013, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Country Café - It's Jukebox Time
Markant Uden, Uden
20:30
King of the World
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Roberto Rodriguez Cuarteto Masada
RASA, Utrecht
20:15
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme
TivoliVredenburg, Utrecht
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
19:30
Full Of Hell / The Body
De Helling, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Def Americans
CHV Noordkade, Veghel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Two Eighty Five Bookings Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
21:00
HEAVYLIGHT + Kyle Woolard + Marvina Dee
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Ray Wilson Classic Genesis
De Bosuil, Weert
19:30
J.C de Dukdalf presents: FREEDOMS NOISE FESTIVAL
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Clouseau
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Martijn Fischer & Band Zingt Hits Van Hazes
De Flux, Zaandam
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
20:00
Jacle Bow
GC de Melkerij, Zemst
Dekoor - Close Harmony
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Trinity
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lieve Bertha
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Arno
Hedon, Zwolle
zondag 01 mei 2016
20:30
Damian Wilson & band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
16:30
Eva Almagor
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Gideon Tazelaar trio
Ruigoord Kerk, Amsterdam
16:00
Jyoti Verhoeff
Concerto, Amsterdam
The Kills
Melkweg, Amsterdam
Impericon Festival
Melkweg, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Red Snapper
Luxor Live, Arnhem
16:00
Prince Tribute: JD BLACKBIRD & HIS REVOLUTION
De Kroeg, Arnhem
3FM Serious Talent Presents: HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
16:30
Femme Vanille
Mezz, Breda
20:00
Manic Street Preachers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Spant!, Bussum
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Full Connected live show + collected box set release tour
Bibelot, Dordrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Xavier Rudd
Effenaar, Eindhoven
17:00
The Ricochets
Altstadt, Eindhoven
15:00
DJ Idriss - CD Presentatie BEACON
Pand P, Eindhoven
15:30
Dutch Border Blues Band
NiXenMeer, Enschede
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Andy Shauf
Grand Theatre, Groningen
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shopping
Patronaat, Haarlem
15:30
King King
Cacaofabriek, Helmond
16:30
Femme Vanille
C.C. Intermezzo, Lede
20:00
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Joris Linssen & caramba
Roepaen, Ottersum
16:00
John Frick Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Telegram
Rotown, Rotterdam
15:00
Magda Mendes & Ward Veenstra (Fado)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
The Gospel Sessions
Noorderkerk, Sneek
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Common Linnets met Ilse DeLange - Theatertour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Savage Master (USA) + Nitehawks (IT)
Little Devil, Tilburg
Dekoor - Close Harmony
Markant Uden, Uden
20:30
Baby Dee / Josephine Foster
EKKO, Utrecht
Russian Circles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Julia Kent
De Helling, Utrecht