Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koningshof
Maassluis
18:30
Kinepolis Leuven
Leuven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
GC de Melkerij
Zemst
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Estrado
Harderwijk
22:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dukdalf
Wieringerwerf
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
19:30
De Pit
Terneuzen
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kargadoor
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
CHV Noordkade
Veghel
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
't Ukien
Kampen
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spant!
Bussum
16:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Noorderkerk
Sneek
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
Grand Theatre
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Kroeg
Arnhem
15:00
De Helling
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:30
C.C. Intermezzo
Lede
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
15:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 30 april 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Country Café - It's Jukebox Time
Markant Uden, Uden
21:00
Blitzkrieg City (Bristol UK)
Little Devil, Tilburg
20:15
Wouter Hamel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nina June
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Vinnievibes & Rogier Telderman Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Two Eighty Five Bookings Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Koningshof, Maassluis
18:30
Elektra
Kinepolis Leuven, Leuven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Arno
Hedon, Zwolle
Di-rect
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jacle Bow
GC de Melkerij, Zemst
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
20:00
The Watch plays Genesis
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Novatia
Estrado, Harderwijk
22:00
Bonzai Classics
Effenaar, Eindhoven
18:30
Leaves' Eyes
Effenaar, Eindhoven
19:30
J.C de Dukdalf presents: FREEDOMS NOISE FESTIVAL
Dukdalf, Wieringerwerf
20:30
King of the World
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
19:30
Creatif Mindz / Echo Movis / Jaimy Versteeg / No Sense / The Bright
De Pit, Terneuzen
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
Dekoor - Close Harmony
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Vonder & Bloom
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
19:30
Full Of Hell / The Body
De Helling, Utrecht
20:00
Martijn Fischer & Band Zingt Hits Van Hazes
De Flux, Zaandam
21:30
chasing mavericks
De Fles, Spijkenisse
21:00
Ray Wilson Classic Genesis
De Bosuil, Weert
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
16:00
Bells of Youth
Concerto, Amsterdam
20:00
The End Men + The Shady Greys + Robbing Banks
Cinetol, Amsterdam
21:00
Def Americans
CHV Noordkade, Veghel
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Frank Boeijen
C.C. De Werft, Geel
Stef Bos
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Trinity
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Big Jake and the Two-Timers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jenny Arean & Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Peter Pan Speedrock + Black-Bone + BARK
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Girls Who Cried Wolf
Altstadt, Eindhoven
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Agora Theater Druten, Druten
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
23:00
Grim Tim + Tamarin Desert (Gratis Wolfmother aftershow)
013, Tilburg
Wolfmother
013, Tilburg
21:00
Rumbones / The Stiff
't Ukien, Kampen
zondag 01 mei 2016
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:30
Damian Wilson & band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:30
Eva Almagor
Tolhuistuin, Amsterdam
Russian Circles
TivoliVredenburg, Utrecht
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Stoep, Spijkenisse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Spant!, Bussum
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
The Common Linnets met Ilse DeLange - Theatertour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Gideon Tazelaar trio
Ruigoord Kerk, Amsterdam
21:00
Telegram
Rotown, Rotterdam
16:00
Joris Linssen & caramba
Roepaen, Ottersum
20:00
Shopping
Patronaat, Haarlem
15:00
DJ Idriss - CD Presentatie BEACON
Pand P, Eindhoven
20:00
The Gospel Sessions
Noorderkerk, Sneek
15:30
Dutch Border Blues Band
NiXenMeer, Enschede
20:00
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Muziekgieterij, Maastricht
3FM Serious Talent Presents: HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
16:30
Femme Vanille
Mezz, Breda
The Kills
Melkweg, Amsterdam
Impericon Festival
Melkweg, Amsterdam
Dekoor - Close Harmony
Markant Uden, Uden
20:00
Red Snapper
Luxor Live, Arnhem
19:00
Savage Master (USA) + Nitehawks (IT)
Little Devil, Tilburg
Andy Shauf
Grand Theatre, Groningen
20:30
Baby Dee / Josephine Foster
EKKO, Utrecht
20:15
Xavier Rudd
Effenaar, Eindhoven
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Prince Tribute: JD BLACKBIRD & HIS REVOLUTION
De Kroeg, Arnhem
15:00
Julia Kent
De Helling, Utrecht
15:00
The Yearlings
dB's, Utrecht
16:00
Jyoti Verhoeff
Concerto, Amsterdam
15:30
King King
Cacaofabriek, Helmond
16:30
Femme Vanille
C.C. Intermezzo, Lede
20:30
Frank Boeijen
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
15:00
Magda Mendes & Ward Veenstra (Fado)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
16:00
John Frick Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Full Connected live show + collected box set release tour
Bibelot, Dordrecht
20:00
Manic Street Preachers
Ancienne Belgique (AB), Brussel