Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Fluxus
Zaandam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
EKKO
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
De Piek
Vlissingen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Brigant
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Atak
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
't Getouw
Mol
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Vooruit
Gent
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Pakhuis de Zwijger
Amsterdam
vrijdag 07 april 2017
20:00
De Grote Karaoke Show
Hedon, Zwolle
Lost/Ctrl + Backgammon + White Elephant
Groene Engel, Oss
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Wipneus en Pim
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
The Henry Girls
Fluxus, Zaandam
20:30
The Mysterons
Fluor, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Figi Theater, Zeist
20:00
La Nuit Tropique: King Ayisoba
EKKO, Utrecht
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Red Axes / Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
I Am Oak / Pitou
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
Tim Akkerman
De Piek, Vlissingen
20:30
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nirvana door Zapp4
De Doelen, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:30
Helm Op / Sheverine / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Once & Simple Creed
Cacaofabriek, Helmond
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
The Homesick
Brigant, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Bimhuis, Amsterdam
21:00
STAVAST
Bibelot, Dordrecht
20:30
United Voices Of Rock
Atak, Enschede
Pavlov's Dog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Briqueville
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
Paul de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Creedence Clearwater Revived
AFAS Live, Amsterdam
Harry Sacksioni
't Getouw, Mol
zaterdag 08 april 2017
STAVAST
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Clowns (AUS) / Camp High Gain / Sweet Empire
Winston, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:00
Götterdämmerung + Xtort
Willemeen, Arnhem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Vooruit, Gent
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Elvis Depressedly / TV Girl
Vera, Groningen
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
22:00
Timboektoe openingsfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Discover Berget Lewis
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Aan de Slinger, Houten
Miss Montreal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Anna Rune
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Karsu
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tangarine
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
Daniel Lohues - Moi
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Sonic Syndicate
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Nachtschade
Poppodium Volt, Sittard
Yung Internet
Patronaat, Haarlem
20:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Parkgebouw, Rijssen
22:00
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
19:30
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
19:30
Amariszi / Kasba / Ot Azoj / Zorita
Pakhuis de Zwijger, Amsterdam