Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rotown
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Domkerk
Utrecht
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:00
Jacobikerk
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
dB's
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
013
Tilburg
18:00
Cafe Goei Volluk
Cuijk
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Winston
Amsterdam
12:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Avenue
Breda
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Metropool
Hengelo
14:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
dB's
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Cafe de Pompe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Genk
Genk
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Vera
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Paard
Den Haag
21:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Rodenburg
Beesd
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
De Flux
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
19:00
J.C. De Bunker
Gemert
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Mezz
Breda
dinsdag 03 mei 2016
DMA's
Rotown, Rotterdam
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Blue Note Club Night: Broken Brass Ensemble
Q-Factory, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
Above & Beyond
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 04 mei 2016
22:00
White Fang
Vera, Groningen
19:00
Vulcano
Little Devil, Tilburg
20:30
Vincent Liben & Nicolas Michaux
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Van Os Presenteert: Let's Do It Tour
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Spectators
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
The Brahms
Domkerk, Utrecht
Stef Bos
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paard, Den Haag
21:00
Nils Grondahl
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Kano
Melkweg, Amsterdam
21:00
Jah Wobble & The Invaders of the Heart
Hedon, Zwolle
20:00
Iron Laiden
Gryphus, Vierlingsbeek
21:00
Gelegenheidskoor en -orkest
Jacobikerk, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 05 mei 2016
20:15
Venice
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Trapped Under Ice met o.a. No Turning Back, Strength Approach
013, Tilburg
18:00
Sweet Bourbon
Cafe Goei Volluk, Cuijk
Ronnie Spector
Paradiso, Amsterdam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
23:00
Nachtconcert: The Franklys
Vera, Groningen
23:00
Nacht Van Neushoorn
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Maduk
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jah Wobble & The Invaders of the Heart
Metropool, Hengelo
20:00
Into It. Over It. / The Hotelier / Rozwell Kid
Winston, Amsterdam
12:30
Het Vrije Westen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Filet Au Fongue / Los Cabronitos / Skippabeat
De Avenue, Breda
21:00
Doe Maar
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Dirty Five
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
14:00
Bevrijdingsfestival 5 mei
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bermuda + Despite Exile + Prospect
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Beppe Costa / Misha Mengelberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Benny Rodrigues VS Michel De Hey
Melkweg, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Wrekmeister Harmonies
dB's, Utrecht
Will And The People
Patronaat, Haarlem
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Indien
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Hirsch Effekt
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Franklys
Hall Of Fame, Tilburg
The Dandy Warhols
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Common Linnets
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Beat + Support
P60, Amstelveen
22:00
Tape-It
Cafe de Pompe, Goes
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stef Bos
C.C. Genk, Genk
20:00
Schnarff schnarff
The Cave, Amsterdam
20:00
Scarecrow
De Pul, Uden
20:00
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Revel in dimes
Concerto, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
21:00
Prince Tribute
Paard, Den Haag
21:30
Prince Memorial: Sometimes it Snows in April
Bibelot, Dordrecht
20:00
Poptrashfest
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Pauw
Boerderij, Zoetermeer
Mr. Polska
Rodenburg, Beesd
20:00
Monomentum: Gigatron 2000 + Bombardier Muffy + Pander
Little Devil, Tilburg
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Manu Katché
LantarenVenster, Rotterdam
Lost Frequencies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Korpse - Contorted Mind
De Flux, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Kaytranada
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
23:00
Juan Sanchez / Ringo
Panama, Amsterdam
20:00
John Oldenstam sings Marvin Gaye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
19:00
Iris van de Ven / Marloes Dekkers / Sheverine
J.C. De Bunker, Gemert
19:30
Ian Siegal / Jimbo Mathus
Paard, Den Haag
20:30
Great Lake Swimmers
Muziekgieterij, Maastricht
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
Evergrey
Gebr. De Nobel, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater De Kolk, Assen
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
20:00
Eamonn McCormack / Jan Akkerman - Twents Gitaarfestival
Atak, Enschede
20:00
DJ Clash
Mezz, Breda