Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Charlatan
Gent
15:00
EKKO
Utrecht
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:00
Agnietenhof
Tiel
Corneel
Lelystad
23:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
De Kleine Willem
Enschede
C.C. De Stringe
Vichte
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Dok6
Panningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
21:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
Cambrinus Muziekpodium
Horst
15:00
Grounds
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
C.C. Den Herd
Bladel
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
De Bosuil
Weert
15:30
Mezz
Breda
Bluesclub XXL
Wageningen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Brouwerij Martinus
Groningen
De Reggehof
Goor
16:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Hofpoort
Coevorden
22:00
Merleyn
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
16:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
Roepaen
Ottersum
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Winston
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
013
Tilburg
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 08 april 2017
21:00
The Skyblasters
Charlatan, Gent
15:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
EKKO, Utrecht
22:00
Timboektoe openingsfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Toontje Lager
Corneel, Lelystad
23:00
Twarres
Grenswerk, Venlo
21:00
UNDERGROUNDS #3: King Ayisoba + ZEA
Grounds, Rotterdam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
21:00
WeaaH
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Wende Snijders
De Kleine Willem, Enschede
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Dok6, Panningen
Yung Internet
Patronaat, Haarlem
zondag 09 april 2017
20:00
(HED) Planet Earth / Sumo Cyco
Poppodium Volt, Sittard
21:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
21:45
Amber Gomaa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amongster / Handed
Hedon, Zwolle
20:00
Author & Punisher
dB's, Utrecht
16:00
Avulsed
Little Devil, Tilburg
Brooks Williams
Cambrinus Muziekpodium, Horst
15:00
Choro Sunday 2017
Grounds, Rotterdam
20:30
Club Cross-linx: Nirvana door Zapp 4
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Crossovers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Dana Fuchs
Q-Factory, Amsterdam
Dua Lipa
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Den Herd, Bladel
15:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
19:00
Fink
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Freedom's Cool Festival
Doornroosje, Nijmegen
Fuse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
HART Muziekschool Concert
Patronaat, Haarlem
15:00
Hats off to Led Zeppelin
De Bosuil, Weert
15:30
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Imperial Crowns
Bluesclub XXL, Wageningen
14:00
Internationaal gevierd chansonnier uit Berlijn 9 april op Kasteel Aerw
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Iris Penning
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
18:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
JJ Sharp band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
John Smith
Paradiso, Amsterdam
15:30
Joris Posthumus Quartet
Brouwerij Martinus, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
16:00
Latente Talenten Jam
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Lavinia Meijer
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Lisa Hannigan
Paradiso, Amsterdam
16:00
Little Boogie Boy Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
LVL Up
ACU, Utrecht
20:00
Mahalia
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Mirusia Louwerse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Hofpoort, Coevorden
22:00
Novo Amor
Merleyn, Nijmegen
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:00
Tangarine
Roepaen, Ottersum
The Exploited
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
The Watchman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Timber Timbre
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
14:15
Viaggio
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
maandag 10 april 2017
Brooks Williams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Chrome Sparks
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
En Vogue
Paard, Den Haag
20:00
Ghost
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gouden Kabouter Verkiezingen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luwten
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Mahalia
Paradiso, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:00
Mirusia Louwerse
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ruth Jacott
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Snook Bookings presents Avulsed + Savage Annihilation + Mercyless
dB's, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
dinsdag 11 april 2017
1000MODS (GR) / Chief
Winston, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bear's Den
013, Tilburg
Brooks Williams
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
Charlie Cunningham
Botanique, Brussel
Daniel Lohues - Moi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
Het Zesde Metaal
Paradiso, Amsterdam
20:00
HIT Finale Singer-songwriters
Patronaat, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:00
Meru
Paradiso, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Mooie Noten voorronde 3
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mos Def
Paradiso, Amsterdam
19:30
Nathan Gray Collective
Dynamo, Eindhoven
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven