Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Atak
Enschede
20:00
Winston
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Nijend 24
Anderen
Patronaat
Haarlem
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Pul
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Roma
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
Altstadt
Eindhoven
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
OJC Comeet
Someren
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Charlatan
Gent
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
EKKO
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Paradiso
Amsterdam
Bluesclub XXL
Wageningen
13:00
C.C. Den Herd
Bladel
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
14:30
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 08 april 2017
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
20:00
Hats off to Led Zeppelin
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Anna Rune
Simplon, Groningen
20:00
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
20:00
Diesel
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
The Expendables
Metropool, Hengelo
20:00
Shirma Rouse & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
013, Tilburg
20:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
20:00
Metal Oet Twente
Atak, Enschede
20:00
Clowns (AUS) / Camp High Gain / Sweet Empire
Winston, Amsterdam
Dr. Lektroluv
Muziekgieterij, Maastricht
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:00
Götterdämmerung + Xtort
Willemeen, Arnhem
20:00
DJ Dyna
Paard, Den Haag
20:00
Anne-Lie Persson
Nijend 24, Anderen
Yung Internet
Patronaat, Haarlem
20:00
Big Dez
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Metal Manifesto - Anger Machine / Infantry / Onkt
Manifesto, Hoorn
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Dok6, Panningen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Her Majesty
Hoftheater, Raalte
Miss Montreal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sven Ratzke - STARMAN
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tangarine
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Discover Berget Lewis
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Karsu
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:15
Nirvana door Zapp4
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Doors in Concert
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Koningshof, Maassluis
20:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Druten, Druten
20:30
The Cure & Editors tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Benny Golson Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Bløf
De Roma, Antwerpen
20:30
De Wereldband SLAPSTICK
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Nachtschade
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Sonic Syndicate
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Atomic 4 + Hi-Tombs + Kees van Bemmel Rockabilly Trio
Groene Engel, Oss
20:30
CAFFEINE CROWDFUNDING KICK-OFF
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
SFB
Effenaar, Eindhoven
Delain
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Paceshifters
Hedon, Zwolle
Batmobile
Altstadt, Eindhoven
Nathan Bell
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:00
UNDERGROUNDS #3: King Ayisoba + ZEA
Grounds, Rotterdam
21:00
Lemon (NL)
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
21:00
The Franklin Electric
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Elvis Depressedly / TV Girl
Vera, Groningen
21:00
Mooi Wark
OJC Comeet, Someren
21:00
WeaaH
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Anarchos
Little Devil, Tilburg
21:00
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Skyblasters
Charlatan, Gent
Michiel Borstlap - Velvet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: T-99
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Okkultokrati
Merleyn, Nijmegen
22:00
Nachtzuster - first edition
Duycker, Hoofddorp
22:00
Timboektoe openingsfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
22:00
Alcatrazz
De Graauwe Hengst, Schiedam
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Twarres
Grenswerk, Venlo
23:00
Diep in de Groef Speciaal: 25 years of house met Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
zondag 09 april 2017
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
Fuse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lavinia Meijer
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Crossovers
Paradiso, Amsterdam
Imperial Crowns
Bluesclub XXL, Wageningen
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Den Herd, Bladel
14:00
Internationaal gevierd chansonnier uit Berlijn 9 april op Kasteel Aerw
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:15
Viaggio
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
14:30
JJ Sharp band
Boerderij, Zoetermeer