Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
Grand Theatre
Groningen
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Barthkapel
Den Haag
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Mezz
Breda
21:00
Paard
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
21:30
Bibelot
Dordrecht
22:00
Cafe de Pompe
Goes
23:00
Panama
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Sneek
Sneek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
Prinsenhof
Best
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Gebr. De Nobel
Leiden
08:00
World Skate Center
's-Hertogenbosch
13:00
Atak
Enschede
14:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Post
Midwoud
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Salla Sudhaina
Baileux
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Het Podium
Hoogeveen
vrijdag 06 mei 2016
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
Basia Bulat
Grand Theatre, Groningen
20:30
The Franklys
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Pauw
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Manu Katché
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Great Lake Swimmers
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Damir Imamović’s Sevdah Takht
RASA, Utrecht
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Claudia y Manito
De Barthkapel, Den Haag
Will And The People
Patronaat, Haarlem
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
21:00
Def P
Metropool, Hengelo
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
21:00
The Indien
Altstadt, Eindhoven
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
21:00
Adele Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
21:00
Prince Tribute
Paard, Den Haag
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
21:30
Prince Memorial: Sometimes it Snows in April
Bibelot, Dordrecht
22:00
Tape-It
Cafe de Pompe, Goes
23:00
Juan Sanchez / Ringo
Panama, Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Goudse Schouwburg, Gouda
Dekoor - Close Harmony
Theater Sneek, Sneek
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
Daniel Lohues
Meervaart, Amsterdam
Stef Bos
C.C. De Zandloper, Wemmel
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Gebr. De Nobel, Leiden
08:00
Angstgegner / Fist / Nun And The Gangbangers / The Farts
World Skate Center, 's-Hertogenbosch
13:00
2nd Dutch Craft Beer Festival 2016
Atak, Enschede
14:00
Enslaved / Trouble
Baroeg, Rotterdam
15:00
Rockabilly Blitz XXL
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
Alice Phoebe Lou
Concerto, Amsterdam
17:00
HI-5 Rhythm & Blues Live
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
Slabdragger / Soden/ Sativa / Chubby Thunderous Bad Kush Masters
Winston, Amsterdam
19:00
FemME metal metal battle - halve finale 1
PopEi, Eindhoven
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
19:30
De Dijk
De Post, Midwoud
20:00
Boudewijn de Groot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Common Linnets
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:00
Frank Michaël
Salla Sudhaina, Baileux
20:00
Frank Boeijen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
P60, Amstelveen
20:00
APRIL / Lakshmi
Paradiso, Amsterdam
Great Lake Swimmers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Clouseau
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
20:00
Rockabilly Night
Groene Engel, Oss
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Noa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
Mark Lanegan + special guest Duke Garwood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
3J'S
De Maaspoort, Venlo
20:30
Her Majesty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pink Project - Coming Back To Life Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
An Evening With Knives
O.J.C. De Roos, Deurne
20:30
K3
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Buzzcocks (UK)
Mezz, Breda
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Jan van Besouw, Goirle
Will And The People
Metropool, Hengelo
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bill Champlin, Joseph Williams, Peter Friestedt & all star band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
The Beats
Klaver 4 Live, Brunssum
20:30
Leoni Jansen / The African Mamas - Graceland
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Circle II Circle
Fluor, Amersfoort
20:30
My Bubba
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Mostly Autumn
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
November 7th
Het Podium, Hoogeveen