Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
Vooruit
Gent
Paard
Den Haag
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Hedon
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Little Devil
Tilburg
Thiemeloods
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Zaal Thijssen
Vlierden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Oosterpoort
Groningen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
21:00
So What!
Gouda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
't Getouw
Mol
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:00
Mezz
Breda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Pul
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Vera
Groningen
20:30
Winston
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Parnassos
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Groene Engel
Oss
21:30
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
Willemeen
Arnhem
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
BREStheater
Brielle
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Starsound Studio
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater Sneek
Sneek
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
De Doelen
Rotterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Podium Asteriks
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 06 april 2017
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Undeclinable Ambuscade
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Warhaus
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Waylon
Grenswerk, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 07 april 2017
20:00
18 Miles / Hawser / Your Demise
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amongster / Handed
Nieuwe Nor, Heerlen
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Vooruit, Gent
Bettie Serveert
Paard, Den Haag
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:00
Bløf
Paard, Den Haag
Briqueville
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Call It Off
Vorstin, Hilversum
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Creedence Clearwater Revived
AFAS Live, Amsterdam
22:00
Crow's Feet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Crying Boys Cafe
Patronaat, Haarlem
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
De Grote Karaoke Show
Hedon, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
Deleyaman
Thiemeloods, Nijmegen
20:15
Discover Berget Lewis
Theater Zinin, Nijverdal
Douwe Bob
Zaal Thijssen, Vlierden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Karsu, Ntjam Rosie, Gianna Tam, R
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
21:00
Gosto + Diouff
So What!, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Sacksioni
't Getouw, Mol
20:00
Hats of to Led Zeppelin
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Helm Op / Sheverine / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
I Am Oak / Pitou
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Juke Joint Jimmies / Roy P-Cat and the V8 Daddies
Iduna, Drachten
20:00
Julian Sas Band
Patronaat, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:30
Kurt Rosa / Ziggy Splynt / Last Minutes
Winston, Amsterdam
20:00
La Nuit Tropique: King Ayisoba
EKKO, Utrecht
Lavinia Meijer
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. Parnassos, Utrecht
21:00
Lookapony + Abdomen
Het Bolwerk, Sneek
20:30
LOS - VAST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lost/Ctrl + Backgammon + White Elephant
Groene Engel, Oss
21:30
Maid of Iron
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
Marcella Bovio
Willemeen, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mustafa Ceceli
The Box, Amsterdam
20:00
Muziekkoorts
Starsound Studio, Utrecht
20:30
Myriam West
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Nathan Bell
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Nieuwe Vangst: Charl Delemarre + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Nirvana door Zapp4
De Doelen, Rotterdam
22:00
Noisia Invites: Noisia / Foreign Beggars / Shades / The Upbeats
Melkweg, Amsterdam
20:00
Once & Simple Creed
Cacaofabriek, Helmond
Paceshifters
Podium Asteriks, Leeuwarden
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
Paul de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pavlov's Dog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
22:00
Psyfeaks
Neushoorn, Leeuwarden
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht