Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Asgard
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Blokhuispoort
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Tuchthuis
Eindhoven
Theater Zinin
Nijverdal
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Mezz
Breda
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Paard
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De School
Amsterdam
21:00
Brogum
Zierikzee
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Boulevard
Breda
20:00
Winston
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Maassilo
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
Burnside Skatepark
Deventer
Burnside Skatepark
Deventer
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Vera
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
Zaal 100
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
De Pul
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Mezz
Breda
Agnietenhof
Tiel
20:15
Dok6
Panningen
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Groene Engel
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Bibelot
Dordrecht
Het Klooster
Woerden
20:00
dB's
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
Stathe
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
vrijdag 13 mei 2016
20:00
Asgardian Metal Meeting: Bloid - Gorged
Asgard, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
20:00
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Bells of Youth + IX
Luxor Live, Arnhem
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Billy Maluw & The MAN
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Oak
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Black Oak
Blokhuispoort, Leeuwarden
20:15
Boudewijn de Groot
Meervaart, Amsterdam
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Country Café - It's Jukebox Time
Agnietenhof, Tiel
20:00
Crazy Cult Roadshow
Tuchthuis, Eindhoven
Daniel Lohues
Theater Zinin, Nijverdal
19:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Likt
Altstadt, Eindhoven
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:30
Def P (30xPi Tour)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Démira
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
DIO tribute
Little Devil, Tilburg
20:30
Djelimady Tounkara
RASA, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Eerie Wanda
Metropool, Hengelo
23:00
Encore On Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Eva De Roovere (BE) + Aiden – Chantileer Tour – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:00
Evil Plan / Silent Waffle Party / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
21:00
Fischer-Z
Hedon, Zwolle
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Glenn Fredly
Paard, Den Haag
20:00
Hef
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Her Majesty Late night Special
Poppodium Apollo, Emmen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Homeshake
De School, Amsterdam
21:00
Housekult: am Stadt edition
Brogum, Zierikzee
19:30
HUISMERK XL
PopEi, Eindhoven
20:30
Hypochristmutreefuzz / The Guru Guru
Boulevard, Breda
20:00
HØUND / The Cavern / The Silverfaces
Winston, Amsterdam
19:30
IAM
Melkweg, Amsterdam
Immolation / Marduk
Baroeg, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
Jack Garratt
Maassilo, Rotterdam
20:00
Jack Garratt in Maassilo
BIRD, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2
Burnside Skatepark, Deventer
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2
Burnside Skatepark, Deventer
20:15
Jono Mccleery
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Josh Groban
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Joy Division Undercover
P60, Amstelveen
20:30
Kadavar + Death Alley
Vera, Groningen
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
23:00
Late Night Live: Kauw - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
Maggie Brown / The Teardrops / Thee Olivia Newton John Ravolta
Zaal 100, Amsterdam
23:00
Marcellus Pittman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Luxor Live, Arnhem
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns + Broken Brass Ensemble
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Miles!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Mooie Noten - Halve Finale
Paradiso, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
21:00
Musest
De Pul, Uden
21:00
Naive Set
Cul de Sac, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Op de huid
Paradiso, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Punkrock Riot: The Real Danger + For I Am (BE) + The Windowsill
Mezz, Breda
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
21:00
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
20:00
Rollerdisco! met OIJ
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sass Jordan (CAN)
Nieuwe Nor, Heerlen
Stef Bos
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Stevie Ann
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sunday Sun
Bibelot, Dordrecht
Tango Extremo
Het Klooster, Woerden
20:00
Taxi to the ocean
dB's, Utrecht
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
The Elvis Concert 2016
Metropool, Hengelo
The Exploited (UK) + Peter Pan Speedrock
Patronaat, Haarlem
22:00
The Liquid Machine
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Skints
De Helling, Utrecht
20:30
The Wood Brothers
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Tom Vanstiphout
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Tosk
Stathe, Utrecht
20:15
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tristan et Isolde
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège