Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:30
Mezz
Breda
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Patronaat
Haarlem
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Vk*
Brussel
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Oosterpoort
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De School
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Q-bus
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Extase
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Corneel
Lelystad
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Doelen
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
22:00
Vera
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Pand P
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Mezz
Breda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
zondag 08 mei 2016
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Will And The People
Hedon, Zwolle
maandag 09 mei 2016
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Long Distance Calling
013, Tilburg
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Beverly
De School, Amsterdam
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Iggy Pop / Josh Homme
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Matthew and the Atlas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Odile / The Mysterons
Melkweg, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Quantic Live
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Quilt
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Boxer Rebellion
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
Troye Sivan
Paradiso, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 11 mei 2016
19:30
Aidan Knight
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alex Agnew
Nijdrop, Opwijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Boudewijn de Groot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cannibal Corpse - Exclusieve Benelux show!
013, Tilburg
20:30
Claudia de Breij / Isri
RASA, Utrecht
Daniel Lohues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Doelen, Rotterdam
21:00
Eland Gray
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Emmanuel Moire
Koninklijk Circus, Brussel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
22:00
Fumaça Preta
Vera, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ian Siegal + Jimbo Mathus
Luxor Live, Arnhem
21:00
Imam Baildi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Iris Penning
Pand P, Eindhoven
Jack Garratt
Paradiso, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Kaytranada
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Lisa Ké EP Release
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ludovico Einaudi
De Oosterpoort, Groningen
Luka Bloom
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Luke-Winslow King + Mitch Rivers
Mezz, Breda
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Matthew and the Atlas
Altstadt, Eindhoven
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Rotown, Rotterdam
22:00
MXXWLL
Paradiso, Amsterdam
20:30
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Lux, Nijmegen
20:00
Nick van Wyk / Sem Blom / Siberian Oxygen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten