Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
17:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
dB's
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
Mukkes
Leeuwarden
13:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Panama
Amsterdam
21:30
Paard
Den Haag
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Capitole
Gent
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Klaver 4 Live
Brunssum
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Hedon
Zwolle
19:00
Winston
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
De Bosuil
Weert
18:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
Zaantheater
Zaandam
Amstelkerk
Amsterdam
12:30
Park Brakkenstein
Nijmegen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:00
Metropool
Hengelo
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Taverne
Bergen
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Rotown
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Markant Uden
Uden
zaterdag 14 mei 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Van Huys Uit + Support act
Manifesto, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 15 mei 2016
16:00
Alexander Gurning
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
17:00
Axes
Area 51 Skatepark, Eindhoven
14:00
Behind the Corner Radio - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Black Lung
dB's, Utrecht
19:45
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
Captain Casanova / Counter Jib / The Movement
Mukkes, Leeuwarden
13:00
Carlos Malta / Cory Henry / Harold López-Nussa / Manolito Y Su Trabuco
Park Brakkenstein, Nijmegen
15:00
David & The Circumstances
PopEi, Eindhoven
15:00
De Nederlandse Bachvereniging
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Death Alley / Kadaver
De Helling, Utrecht
20:00
Demira
Patronaat, Haarlem
22:00
DJ Rob Spijker / Dj Silverius / Erwin Peters
Panama, Amsterdam
21:30
Drive By Wire
Paard, Den Haag
16:00
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
20:00
Elvis Presley
Effenaar, Eindhoven
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Josh Groban
Capitole, Gent
20:00
Kate Voegele / Tyler Hilton
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Landscapes + Capsize + Giants
Poppodium Volt, Sittard
23:00
Late Night Live: Fools For Soul - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
LatinXpress met Masalsa
Grounds, Rotterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Lucky Chops
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Lucky Chops
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
M&M
Klaver 4 Live, Brunssum
20:00
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
16:00
Mississippi Bigfoot
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Money and The Man
Hedon, Zwolle
19:00
Mundo Park / Telescope For The Blind
Winston, Amsterdam
Nelly
Annabel, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Shade of Hatred / Strain / HELM OP / DISTANT / Ann My Dice / RHEA
Baroeg, Rotterdam
19:00
STAVAST
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Steen
Melkweg, Amsterdam
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
The Skints
Bibelot, Dordrecht
16:00
The Steepwater Band
De Bosuil, Weert
18:00
Valborg (D) + SardoniS (B) + Abysmal Darkening + Bathsheba (B) + Dresd
Little Devil, Tilburg
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 16 mei 2016
20:00
AC/DC
Festivalpark Werchter, Werchter
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Benjamin Francis Leftwich
Amstelkerk, Amsterdam
12:30
Bombay Connection Orchestra / Djelimady Tounkara & Kandia Kouyaté / Pa
Park Brakkenstein, Nijmegen
20:00
BZN
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:00
Crowbar / Trouble
Metropool, Hengelo
Cymbaline / Kraz / Nairobi Golf Kid
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
De Kast
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
Guus Meeuwis - Morgen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Jazz Indeed
Taverne, Bergen
15:00
Landscapes + Capsize + GIANTS + WRECKAGE
Baroeg, Rotterdam
15:00
LOCKe
PopEi, Eindhoven
Ludovico Einaudi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Mandolin Orange
Paradiso, Amsterdam
20:00
Max Raptor
Melkweg, Amsterdam
20:15
Max Romeo
De Helling, Utrecht
16:00
Nikki Lane
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Pinksterfestival - Afsluiter Roads to Roam
Vorstin, Hilversum
16:00
Rita Zipora
Concerto, Amsterdam
21:00
Robin Verheyen
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
Sólstafir
Patronaat, Haarlem
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Steelwing
Little Devil, Tilburg
17:00
The Rattleshake Combo
Altstadt, Eindhoven
dinsdag 17 mei 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Blackbird Blackbird
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Charlie Puth
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
22:00
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ludovico Einaudi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Moddi
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Nicole Bus / Bedroom Culture / Hypergoods / Sam Renascent
Melkweg, Amsterdam
20:30
Porches
De School, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
The Coathangers
Rotown, Rotterdam
The Common Linnets
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tyler Bryant & The Shakedown
Winston, Amsterdam
20:30
WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 18 mei 2016
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden