Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kruisherenkapel
Uden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
JVC De Schuit
Katwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
17:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebäude 9
Keulen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Velinx
Tongeren
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Bosuil
Weert
21:00
De Avenue
Breda
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Adelberg
Lommel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
4AD
Diksmuide
14:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
WORM
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
The Jack
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 21 april 2017
Karsu
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Markant Uden, Uden
20:15
Arnhemse Blues Night IV: Band of Friends
Luxor Live, Arnhem
20:30
Avery Sunshine
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Marcela Bovio
Kruisherenkapel, Uden
20:30
De Kraaien + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Henk & Melle
JVC De Schuit, Katwijk
20:30
Tigre Blanco
Junushoff Theater, Wageningen
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Halve finale Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Undeclinable Ambuscade
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis The Concert
Hedon, Zwolle
17:30
Openingsceremonie The Syrian Cultural and Community Center
Grounds, Rotterdam
20:30
The Paladins + Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
20:30
Ground Control
Gigant, Apeldoorn
19:30
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
Indian Askin
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:30
Fratsen
Doornroosje, Nijmegen
The Veils
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
21:00
Folk Road Show
De Spot, Middelburg
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
20:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
De Peppel, Zeist
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Chad Lawson
De Nieuwe Kerk, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jacques Mees
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Noah Guthrie
De Helling, Utrecht
20:30
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
21:00
Mary Ocher & Your Government / The Ills
De Avenue, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Adelberg, Lommel
20:30
Alex Roeka
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
The Tide
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Marlou
Bibelot, Dordrecht
20:00
Roots Riders
Bibelot, Dordrecht
3JS - U2, The Joshua Tree
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Ben L’Oncle Soul
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frances
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
BZB
Altstadt, Eindhoven
20:00
Ntjam Rosie
Agnietenhof, Tiel
Briqueville
4AD, Diksmuide
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
zaterdag 22 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Coals
WORM, Rotterdam
20:00
Swingin' Utters (USA) / ToyGuitar (USA) / Video Store
Winston, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Her Majesty
Vorstin, Hilversum
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
20:30
Plaatpresentatie: Mr. Wallace
Vera, Groningen
Luwten
V11, Rotterdam
20:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
The Doors in Concert
Theater Zinin, Nijverdal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mathilde Santing
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Typhoon - Moro Lobi
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater de Beun, Heiloo
De Dijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Tokyo Blade
The Jack, Eindhoven
Daniel Lohues - Moi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:45
Kuma / Nachtbraker / session victim
Sugar Factory, Amsterdam
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
LOS - VAST
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Lakshmi
Simplon, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Abafazi - African Sunset
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk