Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
18:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Tor
Enschede
20:00
Duycker
Hoofddorp
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
So What!
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Todo
Best
21:00
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Schouwburg Het Park
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Hedon
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Spant!
Bussum
Theater De Kolk
Assen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
V11
Rotterdam
14:00
De Perifeer
Deventer
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
De Meester
Almere
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
Bibelot
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
De Pit
Terneuzen
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
De Flux
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Manifesto
Hoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Ahoy
Rotterdam
21:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Ethias Arena
Hasselt
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Paard
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Café Miles
Amersfoort
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 14 april 2017
Moss
Hedon, Zwolle
21:00
My Baby + support
De Zwerver, Oostende
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
18:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Nouveau Vélo
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Ocean Depths / Bring On The Bloodshed / START/OVER
Winston, Amsterdam
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
De Tor, Enschede
20:00
Once / Simple Creed
Duycker, Hoofddorp
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
20:00
Pain Of Salvation
Grenswerk, Venlo
20:00
Paint
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Petter Carlsen
So What!, Gouda
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rag'n'Bone Man
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:30
Rotersand
P60, Amstelveen
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Russkaja
Manifesto, Hoorn
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
22:00
Sef
Merleyn, Nijmegen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Het Klooster, Woerden
20:30
Starve the Artist
Todo, Best
21:00
STAVAST
Vera, Groningen
Sue the Night
Rotown, Rotterdam
21:00
Supertrap
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tamino
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
Temples
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Textures
Corneel, Lelystad
21:00
The Covernant
Little Devil, Tilburg
21:00
The Homesick
V11, Rotterdam
20:00
The Wounded
Metropool, Hengelo
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vetrar Draugurinn + Scarlet Stories + Veil of Delusions
Willemeen, Arnhem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 15 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
Amber Arcades / Moss
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
Anna Rune
V11, Rotterdam
14:00
Antonio Borghini / Cactus Truck
De Perifeer, Deventer
21:00
Azure Hiptronics
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Battlehooch
De Meester, Almere
20:30
Ben Poole
Podium 't Beest, Goes
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
Bløf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Canshaker Pi
De Pit, Terneuzen
Charl Delemarre
Het Bolwerk, Sneek
19:30
CHVE
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
20:00
Clark
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
CRANQ
De Flux, Zaandam
Creeper
Melkweg, Amsterdam
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Musis, Arnhem
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Manifesto, Hoorn
De Dijk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Delinquent Habits / Red Ribbon Army
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Discover Berget Lewis
Jan van Besouw, Goirle
DJ Paul Elstak
Ahoy, Rotterdam
21:00
Dr. Lektroluv
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:45
En Vogue
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Fenris
Little Devil, Tilburg
20:30
Finale Podiumvrees
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
Her Majesty
Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
Indian Askin
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Ivar
Café Miles, Amersfoort
16:00
James Oesi
Café de Bieb, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle