Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Duycker
Hoofddorp
15:00
Duycker
Hoofddorp
15:00
Dassenakker Live
Houten
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Schakel
Reuver
21:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
17:00
Grounds
Rotterdam
013
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
19:00
Biebob
Vosselaar
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
20:15
Spant!
Bussum
Paard
Den Haag
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater Gooiland
Hilversum
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
De Zwerver
Oostende
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Duycker
Hoofddorp
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:30
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
zondag 16 april 2017
20:00
Music With Strangers - The Originals
Altstadt, Eindhoven
19:30
Astroid Boys
Dynamo, Eindhoven
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Petter Carlsen
Cacaofabriek, Helmond
16:00
LIVE: Blaze Bayley + Virtual Mission
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Russkaja
Duycker, Hoofddorp
15:00
Eric Steckel
Duycker, Hoofddorp
15:00
Joia
Dassenakker Live, Houten
Sue the Night
Doornroosje, Nijmegen
Being as an Ocean / Thy Art Is Murder
Doornroosje, Nijmegen
King King
De Schakel, Reuver
21:00
Dave Chavez Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Moss
Rotown, Rotterdam
20:30
Alex Vargas
Theater Rotterdam, Rotterdam
17:00
Festival de Frikandel 2017
Grounds, Rotterdam
Yung Internet
013, Tilburg
16:00
Logic Of Denial
dB's, Utrecht
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Grenswerk, Venlo
19:00
Dark Tranquillity
Biebob, Vosselaar
16:00
Dana Fuchs
De Bosuil, Weert
20:00
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Pain Of Salvation
Hedon, Zwolle
maandag 17 april 2017
Bob Dylan
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lisa Jacobs
Q-Factory, Amsterdam
19:30
William McCarthy
Melkweg, Amsterdam
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
14:30
Cristina Branco - Insomnia
DeLaMar, Amsterdam
16:00
Art Felixx / Awash
Mezz, Breda
20:15
De Dijk
Spant!, Bussum
The Veils
Paard, Den Haag
14:30
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
19:00
Dark Tranquillity
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Whitney Rose (can)
De Zwerver, Oostende
14:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater De Lievekamp, Oss
16:00
Hot Tamale
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Pulled Apart By Horses
EKKO, Utrecht
3FM Awards
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
LP
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Ills
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Astroid Boys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shapeshifter (NZ)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lakshmi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cameron Avery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rue Royale
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lyves
Paradiso, Amsterdam
Protoje & The Indiggnation
Melkweg, Amsterdam
20:00
Temples
Botanique, Brussel
20:00
The Jesus And Mary Chain
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Her Majesty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater De Veste, Delft
20:00
Booze & Glory
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:45
Carnifex + Facelifter + Ocean Depths
Dynamo, Eindhoven
20:30
Inquisition
Vera, Groningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Persefone
Duycker, Hoofddorp
14:00
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Golden Earring
Annabel, Rotterdam
19:45
William McCarthy
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Betty Soo / Michael Fracasso
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 19 april 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
The Cosmic Carnival
Paradiso, Amsterdam
20:30
Frances
People's Place, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Simone Croes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeremiah Jae
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Paladins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Måns Zelmerlöw
Melkweg, Amsterdam
The Jesus And Mary Chain
Paradiso, Amsterdam
Sean Paul
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kim Janssen
Trix, Antwerpen
20:00
Alaric / Pinkish Black
Willemeen, Arnhem
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
José James
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
De Meerpaal, Dronten
21:30
Gaye Su Akyol
Vera, Groningen
Twelve Foot Ninja
Patronaat, Haarlem
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen