Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
21:00
Hofman
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
A-Tower
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
Taverne
Bergen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Sound Dog
Breda
Chassé Theater
Breda
19:30
Vk*
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
STECK
Delft
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Atak
Enschede
20:30
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
De Nul
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Music Club Kampen
Kampen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
De Kubus
Lelystad
20:30
Lopster Kroon
Loppersum
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Club Monte Carlo
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
donderdag 26 mei 2016
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Methyl Ethel
Merleyn, Nijmegen
20:15
Häkon Kornstad Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Gerson Rafael
Grounds, Rotterdam
20:00
Max Meser
Rotown, Rotterdam
20:00
Colin Currie Group
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stef Bos
Agnietenhof, Tiel
21:00
Tosk
Hofman, Utrecht
21:00
Kocani Orkestar
RASA, Utrecht
20:30
Lost Mojados / Mr. Love & The Stallions
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Miles! MILES Celebration Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
The Rumjacks
De Helling, Utrecht
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:30
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 mei 2016
21:30
Lisa Nora
Proeflokaal Belgie, Almelo
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Daniel Lohues
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Skinto & Stepherd
Paradiso, Amsterdam
21:00
Danny Vera
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Marijje van Stralen - My Favourite Songs
Splendor, Amsterdam
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Goose
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Docupodium Club
Cinetol, Amsterdam
20:00
Skinny Lister
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Uke-Hunt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Travis
Melkweg, Amsterdam
Bombino
Melkweg, Amsterdam
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yung Internet
A-Tower, Antwerpen
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Celine Cairo
Luxor Live, Arnhem
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Rudolf Koelman
Musis, Arnhem
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Luxor Live, Arnhem
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Aanwijsstokjes Special
Taverne, Bergen
21:00
Jan de Bruijn
Mezz, Breda
21:00
DÉMIRA - White Ravens Tour
Mezz, Breda
20:00
Freeloader & Clvstertrvck
Sound Dog, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
19:30
Eagulls
Vk*, Brussel
20:15
Boudewijn de Groot
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Ready To Play presents Emmaly Brown
STECK, Delft
20:30
Yentl & de Boer
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Gerson Main / Postcards From Mars / Sebastiaan Benjamin
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jaya The Cat (US)
Bibelot, Dordrecht
21:00
Webber/Hollenbeck/Mitchell Trio
TAC, Eindhoven
21:00
Yakumo
Altstadt, Eindhoven
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Aight Editie 2 - DJ Kwakman / Moustache Monkeys / Noëmar / Sillo / Zwo
Atak, Enschede
20:30
Bells of Youth
Simplon, Groningen
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
20:00
Zakk Wylde
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Spasmodique
Patronaat, Haarlem
20:00
Saybia
Patronaat, Haarlem
21:00
USAwesome
Nozem & De Non, Heemskerk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
Karaokeband Rockzooi
De Nul, Hengelo
21:00
Joy Division Undercover
Metropool, Hengelo
20:00
UB40
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
TIJDMASJIEN
Vorstin, Hilversum
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
22:00
Mengelmoes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Golden Grass
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Gary Brooker / Procol Harum
De Kubus, Lelystad
20:30
Mr. Knowhow
Lopster Kroon, Loppersum
Circle Percussion - Bang! That Drum
Koningshof, Maassluis
20:00
Kris Dane
C.C. Mechelen, Mechelen
21:00
Bas Paardekooper & the Blue Crew
Xinix, Nieuwendijk
23:00
FS Green / Vic Crezée
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fifty Foot Combo
Doornroosje, Nijmegen
Broederliefde / SBMG
Club Monte Carlo, Nijmegen
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Drums 'n' Guns
De Zwerver, Oostende
21:00
Paul Weller/Jam/Style Council Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Jimmy Kelly & Band - The Streetkid
Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Søren Juul
V11, Rotterdam
20:30
Erik Vloeimans & Kinan Azmeh
LantarenVenster, Rotterdam