Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:45
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
PopEi
Eindhoven
21:00
RASA
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Splendor
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
A-Tower
Antwerpen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Atak
Enschede
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Chassé Theater
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
Club Monte Carlo
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
De Bosuil
Weert
De Casino
Sint-Niklaas
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kubus
Lelystad
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
22:00
De Nul
Hengelo
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Dok6
Panningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Lopster Kroon
Loppersum
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:15
Musis
Arnhem
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
donderdag 26 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
20:45
Celine Cairo
Patronaat, Haarlem
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
19:30
Oekraine Experience (benefiet concert)
PopEi, Eindhoven
21:00
Kocani Orkestar
RASA, Utrecht
20:00
Max Meser
Rotown, Rotterdam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
20:30
Feecho Meets How Town
Splendor, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Friars / Karawane / The Lumes
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
The Common Linnets
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniel Lohues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Miles! MILES Celebration Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lavinia Meijer
Van Abbemuseum, Eindhoven
22:00
Downtown Boys
Vera, Groningen
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
21:00
JEFF ANGELL'S STATICLAND + THE SHADY GREYS
Winston, Amsterdam
vrijdag 27 mei 2016
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
19:00
Goldfest
013, Tilburg
Yung Internet
A-Tower, Antwerpen
21:00
Yakumo
Altstadt, Eindhoven
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Aight Editie 2 - DJ Kwakman / Moustache Monkeys / Noëmar / Sillo / Zwo
Atak, Enschede
21:00
Gerson Main / Postcards From Mars / Sebastiaan Benjamin
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jaya The Cat (US)
Bibelot, Dordrecht
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Haken
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Kris Dane
C.C. Mechelen, Mechelen
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Docupodium Club
Cinetol, Amsterdam
Broederliefde / SBMG
Club Monte Carlo, Nijmegen
Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
The Afterveins
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert
Fleddy Melculy
De Casino, Sint-Niklaas
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Gary Brooker / Procol Harum
De Kubus, Lelystad
20:30
Van Piekeren
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
22:00
Karaokeband Rockzooi
De Nul, Hengelo
21:30
Drums 'n' Guns
De Zwerver, Oostende
20:00
Jimmy Kelly & Band - The Streetkid
Dok6, Panningen
23:00
FS Green / Vic Crezée
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fifty Foot Combo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Belem
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
The Golden Grass
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Storytellers: Christopher Green & The Lion And The Wolf
Grenswerk, Venlo
20:00
NUNUK
Grounds, Rotterdam
20:00
Ryvok
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Circle Percussion - Bang! That Drum
Koningshof, Maassluis
20:30
Erik Vloeimans & Kinan Azmeh
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
For I Am King + Suasion (BE) + No Loose Ends
Little Devil, Tilburg
20:30
Mr. Knowhow
Lopster Kroon, Loppersum
21:00
Celine Cairo
Luxor Live, Arnhem
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Luxor Live, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
19:30
Uke-Hunt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Travis
Melkweg, Amsterdam
Bombino
Melkweg, Amsterdam
21:00
Joy Division Undercover
Metropool, Hengelo
20:00
UB40
Metropool, Hengelo
21:00
Jan de Bruijn
Mezz, Breda
21:00
DÉMIRA - White Ravens Tour
Mezz, Breda
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Rudolf Koelman
Musis, Arnhem
22:00
Mengelmoes
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Danny Vera
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
USAwesome
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Skinto & Stepherd
Paradiso, Amsterdam
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:00
Skinny Lister
Paradiso, Amsterdam
20:00
Spasmodique
Patronaat, Haarlem
20:00
Saybia
Patronaat, Haarlem
20:00
Zakk Wylde
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Lisa Nora
Proeflokaal Belgie, Almelo
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
RASA, Utrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Paul Weller/Jam/Style Council Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Daniel Lohues
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem