Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Figi Theater
Zeist
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Dominicanenklooster
Zwolle
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kapel Bloemendaal
Bloemendaal
21:00
De Harmonie
Edam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CC Aartselaar
Aartselaar
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:15
C.C. De Werft
Geel
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
23:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
donderdag 20 februari 2020
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Kaiser Chiefs
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Brotherhood presents Terry Joint + Jolan + Brotherhood DJ Squad
Merleyn, Nijmegen
19:30
Ten Times A Million
Melkweg, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
Hot 8 Brass Band
Melkweg, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
22:00
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
20:00
Kitchenette & Real Derek
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eliades Ochoa
Luxor Live, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lennon Stella
La Madeleine, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Koningshof, Maassluis
21:00
Hofman Live: Simon Keats + West and Merk
Hofman, Utrecht
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Brihang
Het Depot, Leuven
21:00
Radical Redemption City Tour
Hedon, Zwolle
20:15
Kita Menari / Avi On Fire
Hedon, Zwolle
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
19:30
Dotan
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Calling
Effenaar, Eindhoven
John Prine
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Dominicanenklooster, Zwolle
20:30
Doka Live | Splinter + DJ Gilian Profundo P
Doka - Volkshotel, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Weval
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Bootleg Beatles
De Oosterpoort, Groningen
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jurre Koopmans / Victor Su
De Kapel Bloemendaal, Bloemendaal
21:00
Logan McKillop / Madeleine Roger
De Harmonie, Edam
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Axelle Red
CC Aartselaar, Aartselaar
20:30
Corinne Heyrman / Dirk Wim in 't Hof / Iris Penning / Stoomboot
Café Trianon, Nijmegen
20:15
Sun Records - The Concert - ‘The Birthplace of Rock ‘n' Roll'
C.C. De Werft, Geel
19:45
Mikal Cronin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Equal Idiots
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
TAGO - Korean Drum
Agnietenhof, Tiel
Jan Rot - O Ja!
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 21 februari 2020
Lana Del Rey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
23:00
DJ PUCH / DJ Stip
Vera, Groningen
21:00
The Homesick
Vera, Groningen
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Crazy Piano's
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Iris Hond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Spant!, Bussum
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem