Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Koningshof
Maassluis
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Wickenburgh
't Goy
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Vera
Groningen
20:00
CC Aartselaar
Aartselaar
Paradiso
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Duif
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Zwarte Ruiter
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
BREStheater
Brielle
Ahoy
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 20 februari 2020
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Muze, Noordwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jonas Brothers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
John Prine
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Koningshof, Maassluis
Jan Rot - O Ja!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Iris Hond
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hot 8 Brass Band
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Simon Keats + West and Merk
Hofman, Utrecht
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Golden Boy / Liza Lo / New Bliss
Paradiso, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
20:00
Equal Idiots
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Eliades Ochoa
Luxor Live, Arnhem
19:30
Dotan
Effenaar, Eindhoven
20:30
Doka Live | Splinter + DJ Gilian Profundo P
Doka - Volkshotel, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Willem, Papendrecht
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Corinne Heyrman / Dirk Wim in 't Hof / Iris Penning / Stoomboot
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Celine Cairo - Birds of Paradise
Wickenburgh, 't Goy
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Brotherhood presents Terry Joint + Jolan + Brotherhood DJ Squad
Merleyn, Nijmegen
20:00
Brihang
Het Depot, Leuven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Borokov Borokov
Vera, Groningen
20:00
Axelle Red
CC Aartselaar, Aartselaar
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Agat / Lester Blackfield
Simplon, Groningen
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 21 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
X Raiders
De Zwarte Ruiter, Den Haag
19:30
Wakki
Paard, Den Haag
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vera Mann - Goesting
Parktheater, Eindhoven
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Turnover
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Martiniplaza, Groningen
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
21:00
The Homesick
Vera, Groningen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
The Crooked ep presentatie
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Book Of Genesis
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
BREStheater, Brielle
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stef Bos - Tijd
Koepeltheater, Leeuwarden
20:30
Starfish
Patronaat, Haarlem
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater Dakota, Den Haag
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Remy van Kesteren
Metropool, Hengelo
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Radical Redemption
Luxor Live, Arnhem
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
PUNKROCK FRIDAY at LOLA: Manu Armata /Justify All Means / Question mar
LOLA050, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda