Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
20:00
The Rock Station
Reuver
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Winston
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
15:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
18:00
Cafe de Pompe
Goes
Chassé Theater
Breda
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
dB's
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Metropool
Hengelo
16:30
Mezz
Breda
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Roepaen
Ottersum
13:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Splendor
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
13:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 28 mei 2016
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
17:00
Amsterdam Metal Night
Sugar Factory, Amsterdam
The Hendrix Alive Project
The Jack, Eindhoven
20:00
Anneke van Giersbergen / Viktorija Anselmo
The Rock Station, Reuver
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dekoor - Close Harmony
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Her Majesty
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
JP & The Seeger Session Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Floriaan Wempe / Rob van Bavel Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:30
90's Now!
Vorstin, Hilversum
22:00
Find Us In Slumberland
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Antimatter (uk) + Supports
Willemeen, Arnhem
20:00
Chinup / Club Dino's / Port Of Call
Winston, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
zondag 29 mei 2016
15:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
19:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
The Bluesbones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
18:00
Luís de Sousa
Cafe de Pompe, Goes
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Eugene Chadbourne / Häxxan / Lookapony
dB's, Utrecht
17:00
midnight supply
De Fles, Spijkenisse
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Flip en de Noormannen / Theo Nijland
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Nightbirds: Dirty Fences / White Slice
Extase, Tilburg
16:00
Steve Houben / Charles Loos
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Lenya
Gigant, Apeldoorn
20:00
Yentl & de Boer
Haarlemmermeerstation, Amsterdam
14:30
Veronique Sodano
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
SPIDERS
Iduna, Drachten
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Lonely Kamel
Little Devil, Tilburg
20:00
AB x Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
18:00
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Her Majesty
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
maandag 30 mei 2016
20:00
Korn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
Yak
Merleyn, Nijmegen
20:00
METZ + Solids
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Medicine Jet / St. Solaire
Paard, Den Haag
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
Garbage
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dirty Fences
Rotown, Rotterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Os Mutantes
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
20:00
Eleanor Friedberger
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lonely The Brave
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Classic & Popular Compositions from Curaçao - The works of composers o
Concertgebouw, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren
Heineken Music Hall, Amsterdam
Chris Brown
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
21:00
Finale Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yak
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Chills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Northeast Party House
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
METZ + Solids
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen