Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spil
Roeselare
21:00
De Pit
Terneuzen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Bosuil
Weert
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Brielpoort
Deinze
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
16:00
Atak
Enschede
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
013
Tilburg
13:00
013
Tilburg
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
13:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Splendor
Amsterdam
13:00
Schouwburg Almere
Almere
16:00
Roepaen
Ottersum
19:30
PopEi
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
14:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Extase
Tilburg
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
dB's
Utrecht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Chassé Theater
Breda
18:00
Cafe de Pompe
Goes
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
zaterdag 28 mei 2016
Stef Bos
De Spil, Roeselare
21:00
Def P / Engel&Just / McGyver / Spinal
De Pit, Terneuzen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:00
AC/DC UK
De Meester, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
21:30
casting couch
De Fles, Spijkenisse
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
17:00
Xcusa
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Quilt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Clouseau
Brielpoort, Deinze
22:00
BB Queenies
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
16:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Baroeg, Rotterdam
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
16:00
Vossenjacht Welpenfestijn
Atak, Enschede
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Nele Needs A Holiday+ LIO
Altstadt, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Black Oak: 013 op locatie: De Pauluskerk
013, Tilburg
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
zondag 29 mei 2016
20:00
Her Majesty
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
AB x Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
18:00
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
19:00
Lonely Kamel
Little Devil, Tilburg
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
SPIDERS
Iduna, Drachten
14:30
Veronique Sodano
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Yentl & de Boer
Haarlemmermeerstation, Amsterdam
16:00
Lenya
Gigant, Apeldoorn
16:00
Steve Houben / Charles Loos
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Nightbirds: Dirty Fences / White Slice
Extase, Tilburg
Flip en de Noormannen / Theo Nijland
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
midnight supply
De Fles, Spijkenisse
16:00
Eugene Chadbourne / Häxxan / Lookapony
dB's, Utrecht
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa
D' Engelenburgh, Fijnaart
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
18:00
Luís de Sousa
Cafe de Pompe, Goes
16:00
The Bluesbones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
maandag 30 mei 2016
20:00
Os Mutantes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dirty Fences
Rotown, Rotterdam
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
Garbage
Paradiso, Amsterdam
20:00
Medicine Jet / St. Solaire
Paard, Den Haag
20:00
METZ + Solids
Nieuwe Nor, Heerlen
Yak
Merleyn, Nijmegen
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Korn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 31 mei 2016
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
METZ + Solids
Rotown, Rotterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
Yak
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Chills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Northeast Party House
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Finale Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
Chris Brown
Lotto Arena, Antwerpen
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren
Heineken Music Hall, Amsterdam