Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
30CC/Schouwburg
Leuven
Studio A12
Bunnik
22:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
19:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
The Box
Amsterdam
21:00
Murphy's Law
Hillegom
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
De Velinx
Tongeren
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
De Bosuil
Weert
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Rotown
Rotterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Kulturhus
Ruurlo
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Café Camille
Beverwijk
21:00
Panama
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
Grenswerk
Venlo
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
14:00
The Jack
Eindhoven
14:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Pul
Uden
21:00
Mezz
Breda
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
18:00
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Willemeen
Arnhem
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Iduna
Drachten
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Veste
Delft
21:00
So What!
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kargadoor
Utrecht
013
Tilburg
C-Mine
Genk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Club Rex
Hilversum
woensdag 26 april 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
Jonna Fraser
Studio A12, Bunnik
22:00
Kizomba Lounge Kings Night Edition
Grounds, Rotterdam
22:00
Koningsnacht Festival: o.a. De Jeugd van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
22:00
Koningsnacht: Rockzooi
Cul de Sac, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Chassé Theater, Breda
20:00
NACHT VAN ORANJE 2017
Ahoy, Rotterdam
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
20:00
Oumou Sangare
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
19:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
23:00
Royal Rave
Patronaat, Haarlem
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Subcultuur Kingsnight
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Superstijl
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Bank
The Box, Amsterdam
21:00
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
21:00
The Moonlandingz
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Paladins
De Spot, Middelburg
21:00
The Pine Box Boys
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Real McKenzies / The Toasters
dB's, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Vök
Vera, Groningen
Walter Trout
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Wilbert de Joode
Brebl, Nijmegen
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 april 2017
15:00
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Aviv Quartet / Iris Penning
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
AYO
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Velinx, Tongeren
Bartek
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Con Brio
De Bosuil, Weert
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Emma Ruth Rundle
De Zwerver, Oostende
20:30
Estafest
Cacaofabriek, Helmond
Fink
Rotown, Rotterdam
20:30
Hark (Harold Koopman) / Jacob de Berker / Jet Black Pearl
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Jaap Mulder
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
19:30
Legends of Rock Tribute tour
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
21:00
Mark Knight
Panama, Amsterdam
20:00
MaYaN
Poppodium Volt, Sittard
14:00
Nightbirds Kingsday Festival
Grenswerk, Venlo
Oumou Sangare
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
14:00
RocKing
The Jack, Eindhoven
14:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
20:00
ROOTSRIDERS TRIBUTE 2 BOB MARLEY - 40 JAAR EXODUS
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
STUFF.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Brew
De Pul, Uden
21:00
The Elvis Concert 2017
Mezz, Breda
20:00
The Paladins
De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
Tim O'Brien
LantarenVenster, Rotterdam
18:00
Trash bluesrockband
Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
Walter Trout
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Willemsfest 2017: Sinister + Pelgrim + Ill Trusted + Tarantino + Hamme
Willemeen, Arnhem
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
vrijdag 28 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
45ACIDBABIES / Bartek
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Amber Arcades / Moss
Effenaar, Eindhoven
Andy Frasco
Grenswerk, Venlo
20:00
Ba Ba Boun
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Basement Vibes!
Iduna, Drachten
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Chantal Acda
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chris Travis
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Civil War / Nightmare
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
21:00
Daniel Cane & The Rebellion + Kita Menari
So What!, Gouda
Daniel Lohues - Moi
Theater De Lievekamp, Oss
De Dijk
Theater Sneek, Sneek
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
Dilana Smith
Hedon, Zwolle
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dodecahedron + Verwoed
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Emma Ruth Rundle & Jaye Jayle
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ex-Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Fred Eaglesmith
GC de Melkerij, Zemst
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:30
Gorecrusher Tour
Baroeg, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Iris Penning / Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
Jambinai
013, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
20:00
Jeff Buckley Show - A Touch Of Grace
Boerderij, Zoetermeer
Jonna Fraser
Club Rex, Hilversum