Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Willemeen
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
De verlichte geest
Roeselare
19:30
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Victorie
Alkmaar
Alto
Amsterdam
Stairway To Heaven
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Bolwerk
Sneek
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Vera
Groningen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:45
Annabel
Rotterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Storm
Winterswijk
Ziggo Dome
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
Lucky
Rijssen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Metropool
Hengelo
19:30
Victorie
Alkmaar
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ethias Arena
Hasselt
Burgerweeshuis
Deventer
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Meester
Almere
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Vorstin
Hilversum
Artis
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
Cretopia
Rotterdam
donderdag 02 juni 2016
22:00
Feiertag
Paradiso, Amsterdam
22:00
Nicholas Allbrook
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 03 juni 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Yung Internet
Willemeen, Arnhem
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu
Baroeg, Rotterdam
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dave Vermeulen
Fluor, Amersfoort
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ocean Alley / Starfish
Sugar Factory, Amsterdam
Nick & Simon
Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs
Pitboel Theater, Sittard
20:00
The Toy Dolls
Victorie, Alkmaar
The Jig
Alto, Amsterdam
SBMG
Stairway To Heaven, Utrecht
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
White Lung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Flip en de Noormannen
Patronaat, Haarlem
20:30
Gingerpig
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lula Pena
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Birgit Schuurman, Aïrto e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
La Waay
Paard, Den Haag
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea
Club Antre, Amsterdam
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
21:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
21:00
Revere + Postcards From Mars
Altstadt, Eindhoven
21:00
Polynation / Weval
Effenaar, Eindhoven
21:00
Lionel Richie Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
21:00
Dead Man's Silhouette / Out of my Eyes / Shoot the Girl First
Het Podium, Hoogeveen
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Nicholas Allbrook (Pond, Tame Impala)
De Zwerver, Oostende
22:00
Ni
Vera, Groningen
22:00
Roy Davis Jr.
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
23:45
Groove Armada
Annabel, Rotterdam
23:45
Dam-Funk
Tolhuistuin, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
Barracuda
The Jack, Eindhoven
Broederliefde
Lucky, Rijssen
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam