Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Paleis 12
Brussel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
De School
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
20:45
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Ons theater
Bilthoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Depot
Leuven
19:30
Nijdrop
Opwijk
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:30
De Meester
Almere
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Splendor
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Splendor
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
Gelredome
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
De Weijer
Boxmeer
woensdag 15 juni 2016
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
The Temper Trap
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mushroom Mosis
Paradiso, Amsterdam
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniel Lohues
De Kleine Komedie, Amsterdam
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
Queen + Adam Lambert
Paleis 12, Brussel
20:00
Emmanuel Moire
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
St. Paul & The Broken Bones
De Oosterpoort, Groningen
The Analogues
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Shinedown
Doornroosje, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Graduation Showcase Rockacademie
013, Tilburg
20:00
The Goddamn Gallows
Little Devil, Tilburg
20:15
Winterfylleth
dB's, Utrecht
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 juni 2016
21:00
Dream Drop / Project XY
Winston, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Sposi Quartet
Splendor, Amsterdam
20:30
Gallowstreet
Melkweg, Amsterdam
Empress Of
De School, Amsterdam
20:00
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V
Ziggo Dome, Amsterdam
Izaline Calister
Bimhuis, Amsterdam
Little Mix
Heineken Music Hall, Amsterdam
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
WhiskeyDick
Altstadt, Eindhoven
20:30
Megadeth
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
Audacity
Vera, Groningen
C.W. Stoneking
Patronaat, Haarlem
Television
Patronaat, Haarlem
Tremonti
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Avp Presenteert: Uptown - Musicblend & Originals
Neushoorn, Leeuwarden
Loudness
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Matt Schofield
Groene Engel, Oss
20:30
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Gold / The Lumes
Cul de Sac, Tilburg
The Winery Dogs
013, Tilburg
The Offspring
013, Tilburg
20:30
Samaris
EKKO, Utrecht
vrijdag 17 juni 2016
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:00
Crazy Cult Roadshow
Boothill Saloon, Amersfoort
20:45
Martijn Fischer zingt Hazes
P60, Amstelveen
21:00
Nicola Conte Combo feat. Zara McFarlane
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Klyne / Maribou State / Polynation
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Rihanna met special guest The Weeknd
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Salvatore Adamo
Concertgebouw, Brugge
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daddy Long Legs
Paard, Den Haag
The Analogues - Magical Mystery Tour
Zuiderstrandtheater, Den Haag
C.W. Stoneking
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
20:00
Helsinki / Storksky
Altstadt, Eindhoven
21:00
Back On Track / The Bruceband
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool, Hengelo
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Metropool, Hengelo
22:00
Slack Alice
Vorstin, Hilversum
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
20:00
Neuk!
Duycker, Hoofddorp
19:30
New Harlem Deluxe
Duycker, Hoofddorp
20:00
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Steve Vai
Het Depot, Leuven
19:30
SX
Nijdrop, Opwijk
Night Beats + The Afterveins
Rotown, Rotterdam
Broederliefde / Mr. Polska / Ronnie Flex
Ahoy, Rotterdam
20:00
From USA / Stan Smeets
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
Standup '69
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Lividity
Little Devil, Tilburg
20:30
Lecherous Gaze
dB's, Utrecht
20:15
Handsome Poets
De Helling, Utrecht
20:00
Matt Schofield
Grenswerk, Venlo
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
zaterdag 18 juni 2016
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Victorie, Alkmaar
17:00
Tex-a-Go
Café de Pilaren, Alkmaar
16:30
MEESTERLIJK METAAL XXIV FESTIVAL
De Meester, Almere
20:00
Matt Schofield
P60, Amstelveen
22:00
Great Gatsby Club
Paradiso, Amsterdam
Lloyd Coxsone
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Nina's Songs for the Brokenhearted
Splendor, Amsterdam
20:30
Jeremih
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
Ian Fischer
Artis, Amsterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By Peopl
Winston, Amsterdam
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken & Jörgen van Rijen
Splendor, Amsterdam
15:30
Marle Thomson / The Yukon Club
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:30
Mathilda & Kleine Vis
Splendor, Amsterdam
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr.
Gelredome, Arnhem
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Tribute to Golden Earring
De Weijer, Boxmeer