Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Sounds Delft
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rodenburg
Beesd
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Oktoberhallen
Wieze
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Bos
Antwerpen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
23:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Fuego Maaseik
Maaseik
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Dassenakker Live
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
13:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
zaterdag 06 mei 2017
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
22:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lorrèn
Stathe, Utrecht
20:00
De Dijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
Lakshmi
Sounds Delft, Delft
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
21:00
Michel Exel
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Another Journey
Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:30
Karsu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van Leer
Paard, Den Haag
20:00
Symphonic Junction #21
Paard, Den Haag
19:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Stekkerdoos
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bertus Borgers / Bertus Borgers & The Young Retro's
Neushoorn, Leeuwarden
Venice
Muziekgieterij, Maastricht
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Andersons
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
The Handsome Family
Metropool, Hengelo
20:00
Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
22:00
Hallo Venray
Merleyn, Nijmegen
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Saint Vitus
Little Devil, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steve Kuhn Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sef
Het Bos, Antwerpen
20:00
Ares
Hall Of Fame, Tilburg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peer / The Jerry Hormone Ego Trip
Gelderlandfabriek, Culemborg
19:30
Tim Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Fuego Maaseik, Maaseik
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Riptide
Effenaar, Eindhoven
23:00
Andy The Core / N-Vitral / Sjammienators
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues - Moi
Deventer Schouwburg, Deventer
St. Solaire
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Speeldoos, Vught
20:30
Madeleine Peyroux
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Doors in Concert
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
GosT / Timecop1983
De Helling, Utrecht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
20:00
Hermitage
Dassenakker Live, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
The Boss
Cacaofabriek, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Yung Internet
Burgerweeshuis, Deventer
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
22:00
The Zoomatics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
DJ Paul Elstak - Freestyle Madness
Bibelot, Dordrecht
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Mysterons
Altstadt, Eindhoven
21:00
Starkoo
't Dorpshuys van Cothen, Cothen
zondag 07 mei 2017
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Cartographer / Tides From Nebula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jake Isaac
Trix, Antwerpen
20:00
Patricia Kaas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Yamato
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
The Handsome Family
Rotown, Rotterdam
15:00
Doug Sahm Tribute
Q-Factory, Amsterdam