Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Basiliek
Veenendaal
20:00
dB's
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
19:00
ACU
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Musis
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
17:00
Duycker
Hoofddorp
De School
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
BIRD
Rotterdam
woensdag 10 mei 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Dire Straits Experience
De Basiliek, Veenendaal
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Brian Blade / Chick Corea
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Stef Kamil Carlens
Bitterzoet, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rootsiders
Annabel, Rotterdam
20:00
Thailo
AkoestiCafé, Nieuwegein
Royal Philharmonic Concert Orchestra
Ahoy, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
19:00
Meat Wave
ACU, Utrecht
donderdag 11 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lorrèn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
21:00
Maurice van Hoek
V11, Rotterdam
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Yamato
Theater de Mythe, Goes
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Doors in Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Mnozil Brass
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Happyness
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
GosT
Stroomhuis, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jeangu Macrooy
Rotown, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
Fischer-Z
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bartek / Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:30
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fred Eaglesmith
Paard, Den Haag
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mister and Mississippi
OT301, Amsterdam
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Orpheus, Apeldoorn
JW Roy & Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Frank Boeijen
Musis, Arnhem
21:00
Emil Landman in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise
Metropool, Hengelo
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kandace Springs
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Bob Wayne
Hedon, Zwolle
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
20:00
Clash of the Titans (halve finale)
EKKO, Utrecht
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Duycker, Hoofddorp
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
Blanck Mass / Kelly Lee Owens
De School, Amsterdam
20:00
Mountain
De Pul, Uden
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wire
De Helling, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:30
Lance Canales & The Flood
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam