Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Vers Rotterdam
Rotterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Café Cultura
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
14:30
Iduna
Drachten
19:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
15:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
19:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Annabel
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Cinetol
Amsterdam
De School
Amsterdam
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:30
Grenswerk
Venlo
Grote Kerk Dordrecht
Dordrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Martinuskerk
Hempens
Metropool
Hengelo
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Martiniplaza
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
Musicon
Den Haag
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
PopEi
Eindhoven
Time Out
Gemert
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Artis
Amsterdam
16:00
Bio Bodega
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Zundert
Zundert
18:00
Café de Stadsherberg
Dordrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Perifeer
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
12:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
12:00
IJssportcentrum Eindhoven
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Espresso Dates
Rotterdam
19:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
zaterdag 09 juli 2016
16:00
Pica Pica Parade: Steye Felix (Vers Rotterdam)
Vers Rotterdam, Rotterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Blupaint / Charl Delemarre
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Neil Young
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 10 juli 2016
16:00
Tru Tones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Cor Roelse (Café Cultura)
Café Cultura, Rotterdam
16:00
Kieron Mc Donald
dB's, Utrecht
Madball + No Turning Back + Supports
Dynamo, Eindhoven
20:00
No Man’s Valley
Grenswerk, Venlo
14:30
Déjà vu, een ode aan CSNY, Her Majesty met o.a Bertolf en Jelle Paulus
Iduna, Drachten
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
Hazmat Modine
Luxor Live, Arnhem
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kim Sera + Jordi Repkes
Merleyn, Nijmegen
20:00
Book of Eli
Mezz, Breda
15:00
Orchestra Twente & Choir Twente
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bløf
Paleis Soestdijk, Baarn
19:30
Idris Ackamoor & the Pyramids
Paradiso, Amsterdam
14:00
Electric Company / Lazy / The Hillbilly Moon Explosion
Sonsbeekpark, Arnhem
17:00
The E.B. Blues Band
Taverne, Bergen
16:30
Niels Geusebroek
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 11 juli 2016
Black Mountain
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 12 juli 2016
20:00
Tortoise
Annabel, Rotterdam
21:00
Kevin Gates
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
CHRONIXX & ZINCFENCE REDEMPTION
Effenaar, Eindhoven
20:00
Centuries / Gewoon Fucking Raggen / Wrong
OCCII, Amsterdam
20:00
De Hitklub - One Hit Wonders
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hopsin
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 13 juli 2016
20:00
Big Mike (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Big Mike (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Christopher Cross
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Night Demon
Gebr. De Nobel, Leiden
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
Rhye
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:30
Mdou Moctar
Paradiso, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
Stur Gav Sound / U-Roy
Q-Factory, Amsterdam
donderdag 14 juli 2016
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts
013, Tilburg
20:00
Sound Body Scape
Cinetol, Amsterdam
Alex Cameron
De School, Amsterdam
22:00
Zomerconcerten: Micah Shemaiah
Gebouw-T, Bergen op Zoom
18:30
Grenswerk Open Air: UB40 + Lucas Hamming + Michelle David & The Gospel
Grenswerk, Venlo
Barry Hay Flying V Formation / Waylon
Grote Kerk Dordrecht, Dordrecht
19:00
Toledo Steel
Little Devil, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
The Skatalites
Metropool, Hengelo
20:00
Jonathan Jeremiah
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Claw Boys Claw / Fuz / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Goth Money Records
Patronaat, Haarlem
20:00
Jurassic 5
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Pé & Rinus & de Containers + Swinder
Vera, Groningen
vrijdag 15 juli 2016
20:00
Nick Waterhouse
BIRD, Rotterdam
21:00
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Marina V
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Odonis Odonis NL Release Tour
Cinetol, Amsterdam
Maria Mendes
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
James Leg
dB's, Utrecht
20:15
Endless Boogie
De Helling, Utrecht
20:00
Grenswerk Open Air: Rowwen Heze + Pollux + JW Roy & Band
Grenswerk, Venlo
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
20:30
Bill Evans / Dennis Chambers / Mike Stern Band
Metropool, Hengelo
Hibakusha
Musicon, Den Haag
21:00
Nielson
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
The Common Linnets
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Lionheart
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
The Reaction
PopEi, Eindhoven
Broederliefde
Time Out, Gemert
zaterdag 16 juli 2016
16:30
KALULU / Swing Lo’
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Beyoncé
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Douglas Firs
Artis, Amsterdam
16:00
Jacob Vermeire
Bio Bodega, Rotterdam
Biohazard
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Skippabeat / The Spunyboys
C.C. Zundert, Zundert
18:00
Joost de Lange / Ragged Them Dirty / The Mat Goon & Lord Benardo
Café de Stadsherberg, Dordrecht
20:00
A Night With Wybo #3
Cinetol, Amsterdam
20:00
Uit Je Bak Band Battle Finale!
De Bakkerij, Castricum
20:00
The Void
De Perifeer, Deventer
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Antal / Haeken / Sandrien
Doornroosje, Nijmegen
12:00
Dynamo MetalFest
Dynamo, Eindhoven
20:00
Brian Setzer's Rockabilly Riot
Heineken Music Hall, Amsterdam
12:00
Dynamo MetalFest
IJssportcentrum Eindhoven, Eindhoven
21:00
Red Vultures
Little Devil, Tilburg
19:00
Between The Buried And Me / Protest The Hero
Melkweg, Amsterdam
21:00
Stef Bos
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:30
Benny Rodrigues
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kliko Fest
Patronaat, Haarlem
23:00
Sexy Black: Aptijt / Jackson Blai / La Rouge / MC-D / SBMG
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Final Touch
Taverne, Bergen
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Neuk! / De Dood
Winston, Amsterdam
zondag 17 juli 2016
16:00
Zydeco Soul Fever
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
23:00
Genius / Mark With a K / Neophyte
Doornroosje, Nijmegen
The Common Linnets
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Pica Pica Parade: Picking Ivy (Espresso Dates)
Espresso Dates, Rotterdam
19:30
Esmae van Loon / Jonathan Brito / The Urban Vocal Camp / Anj / Wendy C
Grounds, Rotterdam
19:00
Arijit Singh
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Pretty Pollys & Color Changing
Hostel Strowis, Utrecht