Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Toegift
Den Hoorn
16:00
De Toegift
Den Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Marktkantine
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Mimik
Deventer
19:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
C.C. De Pas
Heesch
Parochiehuis
Aalsmeer
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Zik Zak
Ittre
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Effenaar
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
La Madeleine
Brussel
De Nieuwe Kerk
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Markant Uden
Uden
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
Lewinski
Sneek
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
BREStheater
Brielle
21:00
BREStheater
Brielle
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Burgerhaven
Deventer
19:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Simplon
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Scala Theater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Podium heino
Heino
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
The College Hotel
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Simplon
Groningen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
Veluvine
Nunspeet
Maaspodium
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
15:00
Cultura
Ede
DeLaMar
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
16:00
Het Bolwerk
Sneek
Markant Uden
Uden
zaterdag 21 november 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Luka Bloom
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
22:00
LIVE: Komodo
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Linda Zijlmans / Skinnie
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
16:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
Lena Chamamyan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
20:15
Laura Jansen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lars and the Magic Mountain
Patronaat, Haarlem
La Pegatina
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Klink EP presentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Klangkarussell
De Marktkantine, Amsterdam
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
Mimik, Deventer
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Iris Hond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Infloyd
Het Podium, Hoogeveen
Het Zesde Metaal
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
Hannah Mae
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
15:30
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fuse live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
Franglish
La Madeleine, Brussel
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Faun
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Fatfest
Markant Uden, Uden
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Etmaal
TivoliVredenburg, Utrecht
Esther de Jong / YVI
Lewinski, Sneek
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
Engel (NL)
Paard, Den Haag
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
BREStheater, Brielle
21:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
BREStheater, Brielle
Eazzup
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
20:30
Easy Life
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Drukwerk
Fluor, Amersfoort
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Theater de Bussel, Oosterhout
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
DeWolff
Burgerhaven, Deventer
19:00
Dennis van Aarssen - That's life
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Dennis van Aarssen - That's life
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
De Kraaien
Simplon, Groningen
Darlyn
Luxor Live, Arnhem
Dardust
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Danny Vera
013, Tilburg
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Theater De Leest, Waalwijk
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
21:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Benjamin Herman
The College Hotel, Amsterdam
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Baroeg Gaat Live: Popronde Rotterdam pre-party (Twitch)
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Angelic Forces / Insurrection
Simplon, Groningen
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Abnormal - Volta & Ab present: shht
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Veluvine, Nunspeet
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Veluvine, Nunspeet
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
zondag 22 november 2020
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
15:00
Vera Mann - Goesting
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
VanWyck
TivoliVredenburg, Utrecht
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
traumahelikopter plays the Stones
Vera, Groningen
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Tino Martin
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Tina- the musical
Beatrix Theater, Utrecht
16:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
The Animals
Markant Uden, Uden