Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
16:30
Mezz
Breda
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Oktoberhallen
Wieze
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Pllek
Amsterdam
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Merleyn
Nijmegen
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cul de Sac
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Zwerver
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Supperclub
Amsterdam
zondag 14 mei 2017
20:30
Emil Landman
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Brew
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Dire Straits Experience
Metropool, Hengelo
16:30
Alaska Pollock
Mezz, Breda
19:00
LIVE: White Boy Wasted + support Vain Louie
Muziekcafé Helmond, Helmond
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Nora Fischer / Reinier Baas
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Randy Hansen
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Christoff
Oktoberhallen, Wieze
20:30
Ali B / Martijn Koning / Vincent Bijlo
Paard, Den Haag
20:00
Mister and Mississippi
Paard, Den Haag
20:00
Glykeria
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Carrack
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
May Rose
Patronaat, Haarlem
20:00
Sevdaliza
Pllek, Amsterdam
17:00
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
Lavinia Meijer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ars Veneficum / Asagraum / Grá
Simplon, Groningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
14:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater de Speeldoos, Baarn
16:00
Chris Potter
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Les Filles de Illighadad
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Wonk Unit
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ariana Grande - Dangerous Woman Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 15 mei 2017
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Kooks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Daniela Andrade
Bitterzoet, Amsterdam
Simple Minds
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
Paul Carrack
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Najib Amhali & PlusSupportAct
Luxor Live, Arnhem
20:00
George Dalaras
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jorah
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Valaire
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
I CAN BE YOUR HERO
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 16 mei 2017
20:00
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sigma
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gang Of Youths
Bitterzoet, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Mick Flannery
Merleyn, Nijmegen
19:45
Final Boss- Afstudeershow
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Clean Cut Kid
Paradiso, Amsterdam
John Moreland / Noah Gundersen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bas Phaff / Wouter Bossen
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yamato
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Bella Union Anniversary Show: Mammút / Pavo Pavo
Tolhuistuin, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Ariana Grande - Dangerous Woman Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 17 mei 2017
De Likt / Little Big
013, Tilburg
20:00
Shannon Wright
Bitterzoet, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hiromi Duet Featuring Edmar Castañeda
Boerderij, Zoetermeer
Spinvis
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
TaxiWars
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The New Pornographers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Avalanche Party + Abdomen
Cul de Sac, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Hayseed Dixie
De Helling, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Daan (b)
De Zwerver, Oostende
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:45
Kaleidobolt / Samsara Blues Experiment
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Frank Boeijen
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
THEY.
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sigma
Melkweg, Amsterdam
Yung
OT301, Amsterdam
20:00
Mew
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Keeman
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yamato
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Midas
Stathe, Utrecht
20:00
Ed Prosek
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kraut / Rabblerouse
Supperclub, Amsterdam