Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
Lucky
Rijssen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Little Devil
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Winston
Amsterdam
Artis
Amsterdam
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Mezz
Breda
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
EKKO
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
20:30
Innocent
Hengelo
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Effenaar
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
13:00
Hofman
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
16:00
New Fork
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
The Pit
Nieuwegein
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Patronaat
Haarlem
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Melkweg
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Artis
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:30
Mezz
Breda
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
13:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
dinsdag 02 augustus 2016
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
woensdag 03 augustus 2016
Eyehategod
013, Tilburg
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
donderdag 04 augustus 2016
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
Testament
Lucky, Rijssen
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 05 augustus 2016
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
zaterdag 06 augustus 2016
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 08 augustus 2016
Limp Bizkit
013, Tilburg
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 09 augustus 2016
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 10 augustus 2016
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
donderdag 11 augustus 2016
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht
Whitesnake
013, Tilburg
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
The DC/Denims
Little Devil, Tilburg
21:00
Slow Magic
Rotown, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Oratnitza
Altstadt, Eindhoven
20:00
Highway Orange
PopEi, Eindhoven
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Tribute to Rita Reys - Fay Claassen / Jazz Orchestra of the Concertgeb
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
WE LOVE 80'S
Paradiso, Amsterdam
20:00
Death Alley / Last Rites Orchestra / Peter Pan Speedrock / Shaking God
De Marktkantine, Amsterdam
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
The Contenders
Molen De Ster, Utrecht
13:00
Concert met appeltaart: Siberian Oxygen, Pravini, Lenya
Hofman, Utrecht
21:00
Soliton
Little Devil, Tilburg
16:00
Pica Pica Parade: Mike Vos (New Fork)
New Fork, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Drive by Suicide
The Pit, Nieuwegein
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
zondag 14 augustus 2016
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
maandag 15 augustus 2016
Fear Factory
013, Tilburg
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 16 augustus 2016
20:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Godspeed you! black emperor
013, Tilburg
20:15
Fat Freddy's Drop
Doornroosje, Nijmegen