Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Lucky
Rijssen
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Helling
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
Baroeg
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
Artis
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Mezz
Breda
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
013
Tilburg
Zuiderparktheater
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Innocent
Hengelo
EKKO
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Pit
Nieuwegein
21:00
Taverne
Bergen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
New Fork
Rotterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
13:00
Hofman
Utrecht
Artis
Amsterdam
16:00
Artis
Amsterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:30
Mezz
Breda
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Patronaat
Haarlem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Nijdrop
Opwijk
13:00
Nijdrop
Opwijk
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
dinsdag 02 augustus 2016
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bewilder / Max Meser
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
woensdag 03 augustus 2016
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
013, Tilburg
donderdag 04 augustus 2016
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Testament
Lucky, Rijssen
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Slackers
De Helling, Utrecht
vrijdag 05 augustus 2016
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 06 augustus 2016
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
maandag 08 augustus 2016
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Limp Bizkit
013, Tilburg
dinsdag 09 augustus 2016
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
woensdag 10 augustus 2016
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 11 augustus 2016
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
Whitesnake
013, Tilburg
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
Slow Magic
Rotown, Rotterdam
20:00
Highway Orange
PopEi, Eindhoven
20:00
WE LOVE 80'S
Paradiso, Amsterdam
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
20:00
The DC/Denims
Little Devil, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Death Alley / Last Rites Orchestra / Peter Pan Speedrock / Shaking God
De Marktkantine, Amsterdam
Tribute to Rita Reys - Fay Claassen / Jazz Orchestra of the Concertgeb
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Oratnitza
Altstadt, Eindhoven
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Drive by Suicide
The Pit, Nieuwegein
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: Mike Vos (New Fork)
New Fork, Rotterdam
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Contenders
Molen De Ster, Utrecht
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
21:00
Soliton
Little Devil, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
13:00
Concert met appeltaart: Siberian Oxygen, Pravini, Lenya
Hofman, Utrecht
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
zondag 14 augustus 2016
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 15 augustus 2016
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
Fear Factory
013, Tilburg
dinsdag 16 augustus 2016
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
Julia Holter
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam