Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Lucky
Rijssen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Winston
Amsterdam
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Artis
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Mezz
Breda
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Innocent
Hengelo
Zuiderparktheater
Den Haag
EKKO
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
PopEi
Eindhoven
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
New Fork
Rotterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Artis
Amsterdam
13:00
Hofman
Utrecht
20:00
The Pit
Nieuwegein
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Artis
Amsterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Molen De Ster
Utrecht
23:00
Patronaat
Haarlem
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
16:00
dB's
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
13:00
Nijdrop
Opwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
dinsdag 02 augustus 2016
Eyehategod
Patronaat, Haarlem
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
woensdag 03 augustus 2016
Eyehategod
013, Tilburg
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
donderdag 04 augustus 2016
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Testament
Lucky, Rijssen
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slackers
De Helling, Utrecht
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 05 augustus 2016
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 06 augustus 2016
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
zondag 07 augustus 2016
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
maandag 08 augustus 2016
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 09 augustus 2016
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
woensdag 10 augustus 2016
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 11 augustus 2016
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem
Whitesnake
013, Tilburg
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Death Alley / Last Rites Orchestra / Peter Pan Speedrock / Shaking God
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Highway Orange
PopEi, Eindhoven
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
21:00
Oratnitza
Altstadt, Eindhoven
21:00
Slow Magic
Rotown, Rotterdam
20:00
The DC/Denims
Little Devil, Tilburg
Tribute to Rita Reys - Fay Claassen / Jazz Orchestra of the Concertgeb
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
WE LOVE 80'S
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 13 augustus 2016
16:00
Pica Pica Parade: Mike Vos (New Fork)
New Fork, Rotterdam
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
13:00
Concert met appeltaart: Siberian Oxygen, Pravini, Lenya
Hofman, Utrecht
20:00
Drive by Suicide
The Pit, Nieuwegein
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
21:00
Soliton
Little Devil, Tilburg
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
20:00
The Contenders
Molen De Ster, Utrecht
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
zondag 14 augustus 2016
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
maandag 15 augustus 2016
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
Fear Factory
013, Tilburg
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
20:15
Fat Freddy's Drop
Doornroosje, Nijmegen
Fear Factory
Melkweg, Amsterdam
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Godspeed you! black emperor
013, Tilburg