Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Sociëteit De Pijpela
Den Haag
20:00
De School
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cafe The Spot
Erica
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
Beachclub Naturel
Scheveningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
13:00
Hofman
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:15
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Artis
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
16:00
Dertien Rotterdam
Rotterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Bibelot
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fluor
Amersfoort
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
19:00
Winston
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Zeeuwse Meisjes
Rotterdam
20:30
ACU
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Stathe
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
Hedon
Zwolle
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Winston
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
22:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Grote Kerkhof
Deventer
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Rotown
Rotterdam
17:00
Hofman
Utrecht
Grote Kerkhof
Deventer
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bibelot
Dordrecht
So What!
Gouda
00:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Vera
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Dynamo
Eindhoven
donderdag 18 augustus 2016
20:00
Conjunto Papa Upa / Flavia Coelho
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
George Wright and the Keynotespeakers
Sociëteit De Pijpela, Den Haag
20:00
Gold / Moor Mother Goddess / Show Me The Body
De School, Amsterdam
21:30
Hofman live: Jasper Mook
Hofman, Utrecht
20:00
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
20:00
Millson
Metropool, Hengelo
NOFX
Melkweg, Amsterdam
20:45
One Louder: A Wilhelm Scream / Strung Out
EKKO, Utrecht
21:00
Reno Divorce / Sparrow Falls
Winston, Amsterdam
20:00
Valient Thorr
Little Devil, Tilburg
20:30
Wibi Soerjadi
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Zomerconcerten: Terra Volta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 19 augustus 2016
All Them Witches
Effenaar, Eindhoven
20:00
Exploded View / Lewsberg
De Nieuwe Anita, Amsterdam
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
20:30
LA-33
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Mike Massé
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Negative Approach / Not in this Lifetime
Cafe The Spot, Erica
20:00
Philip Glass / Philip Glass Ensemble – Koyaanisqatsi Live!
Heineken Music Hall, Amsterdam
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Droeftoeters
PopEi, Eindhoven
20:00
Vektor
Little Devil, Tilburg
Will And The People
Beachclub Naturel, Scheveningen
zaterdag 20 augustus 2016
20:30
Alfredo Rodriguez
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
BakHerrie presenteert: iPendejo! / Donkey Kung Fu
De Bakkerij, Castricum
21:00
Caravana Sun
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
13:00
Concert met appeltaart: John Kostermans, Bart Gooren, Kelly Steentjes
Hofman, Utrecht
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:15
Gentlemen of Rock and Roll
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
20:00
Hooverphonic
Kursaal Oostende, Oostende
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
20:00
Maurice van Hoek
Nijend 24, Anderen
21:00
Paul de Munnik
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
16:00
Pica Pica Parade: Michel Ebben (Dertien)
Dertien Rotterdam, Rotterdam
21:00
Rattlesnake Train
Taverne, Bergen
20:30
Reggae Central: Micah Shemaiah (JM)
Bibelot, Dordrecht
23:00
Reggae Dancehall Nice Again
Neushoorn, Leeuwarden
Will And The People
Fluor, Amersfoort
zondag 21 augustus 2016
14:00
Andy Frasco / Eva Almagor / Stadt
Sonsbeekpark, Arnhem
19:00
Caravãna Sun (AUS)
Winston, Amsterdam
16:30
Eelke Ankersmit
Mezz, Breda
Gebroeders Fretz / Paul de Munnik
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lee Shore (B) plays Crosby, Stills, Nash & Young
Openluchttheater Nispen, Nispen
19:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: St. Polaroid (De Zeeuwse Meisjes)
De Zeeuwse Meisjes, Rotterdam
20:30
Show Me The Body
ACU, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Unknown Known & Crimson Inc.
Hostel Strowis, Utrecht
19:00
The Flatliners
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 22 augustus 2016
19:30
Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine
Melkweg, Amsterdam
The Garden
Sugar Factory, Amsterdam
The Internet
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 23 augustus 2016
19:30
Damian 'Jr Gong' Marley
Paradiso, Amsterdam
17:00
Edward Sharpe & The Magnetic Zeros
Woodstock69, Bloemendaal
Nas
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 24 augustus 2016
20:00
Apache
dB's, Utrecht
20:00
Breaking Levees
Paradiso, Amsterdam
Cornered / Terror
Metropool, Hengelo
21:00
Cousin Kula
Stathe, Utrecht
Hoodie Allen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Machine Gun Kelly
Melkweg, Amsterdam
15:30
Mildtfest
Dynamo, Eindhoven
19:00
Napoleon
Poppodium Volt, Sittard
Nas
013, Tilburg
Soulfly
Hedon, Zwolle
20:00
Sunflower Bean
Rotown, Rotterdam
20:00
The Flying Eyes
Little Devil, Tilburg
The Interrupters + Goeiemiddag!
Winston, Amsterdam
donderdag 25 augustus 2016
20:00
As It Is UK) / Call It Off (NL) / Alive Again (NL)
Winston, Amsterdam
20:00
Bloodphemy / Carnifloor / Seita
P60, Amstelveen
21:00
Burger Records rock 'n roll package: Apache + Big Tits + Slick!
Vera, Groningen
22:30
Burn Brigade
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:30
Grandaddy
Paradiso, Amsterdam
21:30
Hofman Live: Jasper Schalks
Hofman, Utrecht
20:30
Ida Nielsen Band
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Listener + Marco Martens + Poetry Circle 040
Dynamo, Eindhoven
20:00
Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
Terror + Comeback Kid
Dynamo, Eindhoven
20:30
The Common Linnets
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Typhoon
Burgerweeshuis, Deventer
Typhoon
Grote Kerkhof, Deventer
22:00
Zomerconcerten: Jacle Bow
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 26 augustus 2016
21:00
Bad Sports + Radioactivity
Rotown, Rotterdam
17:00
Beers, Burgers & Bands: Lilac Skye
Hofman, Utrecht
Bløf
Grote Kerkhof, Deventer
19:00
Bløf
Burgerweeshuis, Deventer
Danny Vera, Stephanie Struijk, Emmy Eve
Bibelot, Dordrecht
Fresku
So What!, Gouda
00:30
Jeff Mills
Grenswerk, Venlo
21:00
Joe Buck Yourself
Little Devil, Tilburg
20:00
Kid Calloway
PopEi, Eindhoven
19:30
Kinoo / The Jerry Hormone Ego Trip
Vera, Groningen
21:00
Leon Verdonschot / Novastar
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Michael Varekamp: Louis!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
NØfx + Templeton Pek + The Broken Anchors
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Otis Redding III + The Grandmother B
Luxor Live, Arnhem
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Serrabulho + Kadaverficker + Clitorape + 666 Shades of Shit
Dynamo, Eindhoven