Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Peeriscoop
Gorinchem
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Todo
Best
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
14:30
De Kargadoor
Utrecht
13:00
De Speeldoos
Vught
Effenaar
Eindhoven
19:00
EKKO
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Grenswerk
Venlo
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Sojo
Leuven
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater aan het Spui
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
19:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Little Devil
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Metropool
Hengelo
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
013
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 27 mei 2017
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De Dijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
Marcela Bovio
Theater Peeriscoop, Gorinchem
23:00
Dr. Lektroluv / Joost van Bellen / Sjamsoedin
TivoliVredenburg, Utrecht
Wovenhand
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Fabrik Royale / Spitlip
Todo, Best
20:00
Progress Bar S02E08
Tolhuistuin, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
van Beresteyn, Veendam
20:00
The Mystifiers
Volta, Amsterdam
20:00
The Anchor Creek / Escape Escape / My Cat Sparky
Winston, Amsterdam
20:00
The Zed Chamber Choir / Projectkoor Musica Zelandica
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 28 mei 2017
15:00
Ranger / Sad Iron / Usurper
Baroeg, Rotterdam
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
The Coathangers + the Glucks
dB's, Utrecht
Batushka
De Helling, Utrecht
14:30
Baptiste W. Hamon
De Kargadoor, Utrecht
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Speeldoos, Vught
God is an Astronaut
Effenaar, Eindhoven
19:00
Overvloed Festival
EKKO, Utrecht
20:00
Nervana
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Barely Autumn
Gigant, Apeldoorn
17:00
Het Venlose Beatles Collectief
Grenswerk, Venlo
16:00
Moo Sessions // Havington
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Lemon
Melkweg, Amsterdam
16:00
Dulfer 77
Melkweg, Amsterdam
16:00
La Corneille
Mezz, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Broderick
Paradiso, Amsterdam
20:00
Haux
Paradiso, Amsterdam
20:30
Big Monti Amundson
Q-Factory, Amsterdam
The Hackensaw Boys
Roepaen, Ottersum
21:00
White
Rotown, Rotterdam
Aldous Harding
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yamato
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Bang / Bathsheba
Sojo, Leuven
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Son Swagga
Sugar Factory, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Föllakzoid
Vera, Groningen
Ferocious Dog
Vorstin, Hilversum
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
maandag 29 mei 2017
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
Eddie Vedder / Glen Hansard
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
21:00
Low Roar
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tom Green
Boom Chicago, Amsterdam
19:30
Cale Tyson
Café De Stad Utrecht, Utrecht
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Broderick
De Spot, Middelburg
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Nargaroth
Little Devil, Tilburg
Todrick Hall
Meervaart, Amsterdam
The Atomics
Paradiso, Amsterdam
20:00
Broken Social Scene
Paradiso, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Shellac
Vera, Groningen
20:00
Sean Rowe
Vondelkerk, Amsterdam
20:15
Marjolein Meijers
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 30 mei 2017
20:30
White Hills
013, Tilburg
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Davina and the Vagabonds
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Victory
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Yamato
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Beartooth
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Function
Flint, Amersfoort
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Mission
Metropool, Hengelo
19:00
1e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Afstudeershow 70's Revolution
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Psychic TV
Paard, Den Haag
Whiskey Myers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Hackensaw Boys
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 31 mei 2017
20:00
The Mission
013, Tilburg
22:00
Go!Pony
BIRD, Rotterdam
20:00
Gary Hoey
Boerderij, Zoetermeer