Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Wilminktheater
Enschede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Hedon
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Roepaen
Ottersum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Mezz
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Pllek
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
Coco Maria
Veenhuizen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Musis
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
P60
Amstelveen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Roepaen
Ottersum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
woensdag 31 mei 2017
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Gary Hoey
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Go!Pony
BIRD, Rotterdam
19:00
Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
20:00
Luke Sital-Singh
Vondelkerk, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
The Hackensaw Boys
Paradox, Tilburg
20:00
The Mission
013, Tilburg
21:00
White Hills
Rotown, Rotterdam
Yamato
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
donderdag 01 juni 2017
19:00
3e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
3JS - U2, The Joshua Tree
Wilminktheater, Enschede
20:00
Africa Negra / Kondi Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bartek
Stathe, Utrecht
Black Star Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
19:45
Chris Ayer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Classics in the Club
Vera, Groningen
21:00
Close Talker
V11, Rotterdam
Colter Wall
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Davina and the Vagabonds
De Oosterpoort, Groningen
21:00
De Eerste De Beste
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
GEORGIO 'THE DOVE' VALENTINO + JELLEPHANT
Willemeen, Arnhem
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Het begin van het einde
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Hiphop Saved My Life #5
EKKO, Utrecht
20:00
Identity Circus / Saint Charlie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
James Arthur
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
John Bramwell
Hedon, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Machinedrum (live)
Simplon, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
Matt Andersen
Roepaen, Ottersum
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Peer
Mezz, Breda
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pllek Live Stage: La Yegros / Larry SKG / Témé Tan
Pllek, Amsterdam
20:30
Ritual Howls
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Roots & Routes presents Romeo Boganen & Zafferio
BIRD, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Seu Jorge
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sue the Night
Trix, Antwerpen
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
The Brandos
De Bosuil, Weert
The Hackensaw Boys
Coco Maria, Veenhuizen
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
The Powerfest
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Texas Chainsaw Dust Lovers (FR) / The Gentle Art of Cooking People
Winston, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ulrich Ellison and Tribe
Vorstin, Hilversum
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:15
We remember Elvis Presley
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yamato
Musis, Arnhem
20:30
Youn Sun Nah
LantarenVenster, Rotterdam
vrijdag 02 juni 2017
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Absu / Hate / Nargaroth
P60, Amstelveen
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
Deep Purple
Ziggo Dome, Amsterdam