Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Club Mystique
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
013
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Floralis
Lisse
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Boerderij
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Melkweg
Amsterdam
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Vera
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
013
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nozem & De Non
Heemskerk
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
10:00
Korenbeurs Schiedam
Schiedam
20:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Hofman
Utrecht
Hedon
Zwolle
Funkenstein
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
00:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
C.C. De Herbakker
Eeklo
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Victorie
Alkmaar
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zondag 11 september 2016
Nemesea op PlatoPlanet
De Oosterpoort, Groningen
16:00
The Pink Floyd Sound
De Bosuil, Weert
16:00
Katalepsy / Unfathomable Ruination
dB's, Utrecht
20:00
Ruud Breuls
Club Mystique, Amsterdam
14:30
The Blues Bones
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Slapback Johnny
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
19:00
Incubate Festival #2
013, Tilburg
maandag 12 september 2016
20:00
Di-rect
Tolhuistuin, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Candy Dulfer
Theater Floralis, Lisse
Tim Knol - Lost & Found
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Fatoumata Diawara
Paradiso, Amsterdam
Kovacs
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Cesar Zuiderwijk / Rinus Gerritsen / The Clarks
Boerderij, Zoetermeer
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
PYN
Patronaat, Haarlem
Steffen Morrison
Paradiso, Amsterdam
19:30
Leeuwarder Improvisatie Poel
Neushoorn, Leeuwarden
Racoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Walking On Cars
Melkweg, Amsterdam
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:15
Di-rect
De Helling, Utrecht
woensdag 14 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Júníus Meyvant + support
Vera, Groningen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wallis Bird
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Will Whisson
Stathe, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Rod Picott / Sergio Webb
Patronaat, Haarlem
Night Beats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Walrus
Paradiso, Amsterdam
Di-rect
Paard, Den Haag
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
AVI ON FIRE
Melkweg, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Walking On Cars
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Forever Amy
013, Tilburg
donderdag 15 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Night Beats
Vera, Groningen
21:00
Friday Wilkinson
V11, Rotterdam
20:15
Forever Amy
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Kayhan Kalhor / Toumani Diabate - twee legendes
RASA, Utrecht
21:00
Rahzel
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Quiet Hollers
Patronaat, Haarlem
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bas van Lier / Hans Dulfer / Jules Deelder en de Deeldeliers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Ferocious Dog
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Nozem & De Non, Heemskerk
22:00
Bounty Island / Storksky / Victim Victim
Merleyn, Nijmegen
19:30
Vic Mensa
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nattas (SWE) + Misanthropia + Fenris + Asatru (B)
Little Devil, Tilburg
20:30
Mn’jam Experiment
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
10:00
Kizzy
Korenbeurs Schiedam, Schiedam
20:00
Merain
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Hofman Live: Parker + The Little Unsaid
Hofman, Utrecht
a balladeer
Hedon, Zwolle
Martha Jane & The Talisman
Funkenstein, Nijmegen
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
00:30
45 Acid Babies / Rilan / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fanfare Ciocarlia
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Ziggy Splynt
Cul de Sac, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
21:00
Edward Reekers / Maarten Peters
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Júníus Meyvant
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Swing & Tell
Billie's Bar, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 16 september 2016
20:00
Thomas Dybdahl
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
21:30
Soul Food
Vorstin, Hilversum
20:00
Zuco 103
Victorie, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch