Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Merleyn
Nijmegen
V11
Rotterdam
21:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
De School
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
18:45
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Gym
Groningen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater PePijn
Den Haag
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
OT301
Amsterdam
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Hedon
Zwolle
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Schalm
Veldhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Paradiso
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
19:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Winston
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk aan den Rijn
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
maandag 05 september 2016
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
LANY
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kas Lambers / Marc Jansen
Patronaat, Haarlem
dinsdag 06 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Peter Katz / Royal Wood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sharon Robinson
Minard Schouwburg, Gent
20:00
Whistlejacket
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Mike Krol
Merleyn, Nijmegen
Dilly Dally
V11, Rotterdam
21:30
Violetta Lazin / Gianmaria Griglio
De Roode Bioscoop, Amsterdam
woensdag 07 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Gianmaria Griglio / Violetta Lazin
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:45
Peter Katz / Royal Wood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sharon Robinson
Minard Schouwburg, Gent
20:00
Dopethrone (CA) / Mower
Winston, Amsterdam
20:00
July Talk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Berend van den Berg / Wilco Koster
Billie's Bar, Amsterdam
20:15
Amsterdam Sinfonietta
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Christopher Paul Stelling + Matthew Logan Vasquez
EKKO, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Rendez-Vous
De School, Amsterdam
20:30
Whistlejacket
Stathe, Utrecht
Dilly Dally
Vera, Groningen
22:00
Mike Krol
Paradiso, Amsterdam
donderdag 08 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:00
Silver Mountain
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
18:45
Incubate Festival #2
013, Tilburg
Eilen Jewell + Bootleg Betty
Luxor Live, Arnhem
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
20:00
M. Ward
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cheyenne Toney
P60, Amstelveen
20:00
Dutch Delta Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Herder / Pound
Patronaat, Haarlem
20:00
Roots Rising EP Release
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Whistlejacket
De Gym, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Landmvrks
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mike Krol
ACU, Utrecht
20:30
Marbert Rocel
Paard, Den Haag
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs
OT301, Amsterdam
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Christopher Paul Stelling + Frank Rensen
V11, Rotterdam
21:00
Elektroniche ft. Dollkraut
Luxor Live, Arnhem
21:30
Hofman Live: Assorted Travellers + Oliver Dominique
Hofman, Utrecht
22:00
Whispering Sons
Paradiso, Amsterdam
22:00
July Talk
Vera, Groningen
22:00
Cian Nugent
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 09 september 2016
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
19:00
Incubate Festival #2
013, Tilburg
19:00
Incubate: Venom Prison (UK) + Grieved (SWE) + Whispering Sons (B) + Bl
Little Devil, Tilburg
19:30
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Rene SG
Patronaat, Haarlem
20:00
Douwe Bob
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Golden Earring
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Julian Sas
P60, Amstelveen
20:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly)
Vorstin, Hilversum
20:00
Drew Holcomb
Paradiso, Amsterdam
Massada
Paard, Den Haag
20:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Iduna, Drachten
20:00
First Degree Burns + Phoenix City Retaliators
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
ROCK 'N GRILL - The Moods
PopEi, Eindhoven
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
HardHeaderz Label Night II
Grounds, Rotterdam
20:15
Sharon Robinson
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:30
Opera Carmen Revisited
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Bryan Adams Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
20:30
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Trouble Tree Folkconcerts, Koudekerk aan den Rijn
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Betrayers Of Babylon / Sex Drugs & Offbeats
Luxor Live, Arnhem
21:00
Listener
V11, Rotterdam
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
Eilen Jewell
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ben Poole / Bolt & the Swamp People
De Bosuil, Weert
21:00
Ntjam Rosie
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Laura Gibson
Cultuurpodium VANSLAG, Borger