Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Frascati Theater
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Chassé Theater
Breda
Paard
Den Haag
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Merleyn
Nijmegen
22:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
Café Loburg
Wageningen
Café Loburg
Wageningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Frascati Theater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Musis
Arnhem
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
woensdag 25 november 2020
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
Dolly Dots
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Chassé Theater, Breda
Luke Slater
Paard, Den Haag
Magnapop
De Roma, Antwerpen
Marble Sounds
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc Almond
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mayleaf - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Mina Caputo
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Money And The Man - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Mystery
Spirit of 66, Verviers
Opera Alaska
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rose Marin
Melkweg, Amsterdam
S10
Botanique, Brussel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Status Quo
AFAS Live, Amsterdam
Stef Bos - Bloemlezing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stef Bos - Bloemlezing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thaiboy Digital
Botanique, Brussel
The Indien + Pyke
Paradiso, Amsterdam
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 26 november 2020
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
ABnormal - The End feat. Mats Gustafsson & Yves de mey & gino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
An Evening With Knives / Stake
Merleyn, Nijmegen
22:00
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ane Brun
Melkweg, Amsterdam
Annabel Lee / Endz
Botanique, Brussel
Bart van Lier / Hans Vroomans
Café Loburg, Wageningen
Bart van Lier / Hans Vroomans
Café Loburg, Wageningen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Bosh
La Madeleine, Brussel
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:30
Frank Boeijen - late show
Paard, Den Haag
Frank Boeijen - vroege show
Paard, Den Haag
Fuse live
Musis, Arnhem
19:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel