Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Metropool
Hengelo
21:30
De Flux
Zaandam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Zwerver
Oostende
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
Iduna
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
20:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Café Loburg
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
10:00
Flint
Amersfoort
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Stroomhuis
Eindhoven
16:00
Iduna
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
dB's
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
13:45
De Kargadoor
Utrecht
14:00
EKKO
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Vondelpark
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Woodstock69
Bloemendaal
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
13:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 03 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Employed to Serve
dB's, Utrecht
20:00
DVL = Guy Forsyth (USA) + The Hoax (UK)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 04 juni 2017
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:00
Matt Andersen
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jazz in Duketown: Dinosaur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
James Oesi
Ruigoord Kerk, Amsterdam
19:45
Jack $hiraq / Paul Sinha / Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
23:00
Guus Christian / Jan Schulte
Merleyn, Nijmegen
Dune Rats
Rotown, Rotterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
19:00
Dirty Protest
Stroomhuis, Eindhoven
16:00
Dencity
Iduna, Drachten
20:00
De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
COCKNEY REJECTS (UK) + LANDMINE HEART EXCL. NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
16:00
Captain Morgan Express
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:30
Brent Cobb / Jasper Schalks
Sugar Factory, Amsterdam
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Boppin the Rock presents Shaun Young
dB's, Utrecht
21:00
Backgammon / Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
maandag 05 juni 2017
13:45
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
14:00
Utrecht Centraal
EKKO, Utrecht
The Beach Boys
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
TenTemPiés
Vondelpark, Amsterdam
20:00
Stray From the Path
Patronaat, Haarlem
20:30
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Royal Trux
Paard, Den Haag
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Red Sun Rising
Melkweg, Amsterdam
20:00
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:45
Orange Skyline
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Morrissey & Marshall
The Waterhole, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
Jake Bugg
Woodstock69, Bloemendaal
13:00
Ivo Janssen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Eyedress
Sugar Factory, Amsterdam
13:45
ELLA
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Eelke Ankersmit
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Dune Rats
Paradiso, Amsterdam
Descendents
Melkweg, Amsterdam
14:30
Alaska Pollock
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
19:30
Yamato
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Wednesday 13
Dynamo, Eindhoven
20:00
Toto La Momposina
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Molochs
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Brandos
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Sort of Revolution - Afstudeershow Marja Boender
Neushoorn, Leeuwarden
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Six Organs of Admittance
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
20:30
Noura Mint Seymali
BIRD, Rotterdam
20:00
Nikitov
Amstelkerk, Amsterdam
19:30
Mindless
Sugar Factory, Amsterdam
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Buffalo Tom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alter Bridge
013, Tilburg
20:00
Ab Soul
Melkweg, Amsterdam
woensdag 07 juni 2017
20:00
Yamato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wheatus
Bitterzoet, Amsterdam