Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
ACU
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Q-bus
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Pllek
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Stroomhuis
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Patronaat
Haarlem
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Duycker
Hoofddorp
Munttheater
Weert
Paard
Den Haag
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Spieghel
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schaffelaartheater
Barneveld
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:30
D' Oude Stoep
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
De Flux
Zaandam
19:00
Kumulustheater
Maastricht
15:00
Artis
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Atak
Enschede
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Kargadoor
Utrecht
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Mezz
Breda
20:30
Vorstin
Hilversum
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Martiniplaza
Groningen
22:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
woensdag 07 juni 2017
Sounds of Change Benefietconcert
Paradiso, Amsterdam
Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Simple Plan
013, Tilburg
22:00
Simone Cesarini – Graduation Concert
BIRD, Rotterdam
21:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Purling Hiss
V11, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Paul Weller
Doornroosje, Nijmegen
Passenger
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Njambi
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Mitch Rivers
't Rozenknopje, Eindhoven
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Los Pirañas
Patronaat, Haarlem
20:00
Lookapony
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Komarov / Ostraca
ACU, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Bramwell
Grenswerk, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jason James
Q-bus, Leiden
20:00
Jain
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
20:30
Grim Tim
Stathe, Utrecht
20:00
Gnod
dB's, Utrecht
Fat Freddy's Drop
Pllek, Amsterdam
20:00
Ducking Punches / Sean McGowan
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Don't
Vera, Groningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Dijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Coke Bust / Tarantino
Stroomhuis, Eindhoven
Buffalo Tom
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Blupaint / Oak Valentine / The Little Years
Paradiso, Amsterdam
20:00
Black Peaks
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
45ACIDBABIES
Cinetol, Amsterdam
donderdag 08 juni 2017
20:00
Yamato
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
21:00
The Perfect Tool
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Black Cult
Cul de Sac, Tilburg
20:00
The Bats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Take No Prisoners
P60, Amstelveen
21:00
St. Solaire
V11, Rotterdam
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
sam's Wijsje Eindfeest: Mamihlapinatapai / Starfish
Patronaat, Haarlem
21:00
RootsClub Mannen met Baarden
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Rabo JazzBoz Night: Boggamasta / GetBrassed!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Paul Weller
Paard, Den Haag
Najib Amhali / PlusSupportAct
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Miss Montreal
Flint, Amersfoort
20:00
Mecano / Mekanik Kommando
Patronaat, Haarlem
22:15
Marta Ren & the Groovelvets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lydia Ainsworth
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Los Pirañas
Vera, Groningen
20:00
Leif de Leeuw / Tim Koning
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Leadbeaters
Duycker, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
JW Roy
Paard, Den Haag
20:00
Joseph & Maia
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jason James
De Spieghel, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Downhill From Here / Desert Kings
Metropool, Hengelo
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
De Nieuwe Lichting presents Beryl Anne
BIRD, Rotterdam
23:00
De Nachtvergadering
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Daniel Lohues - Moi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:30
Cesar Zuiderwijk / Eef Albers Trio / Rinus Gerritsen
D' Oude Stoep, Vlaardingen
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
Black Peaks
De Flux, Zaandam
19:00
Bieske
Kumulustheater, Maastricht
15:00
Avi On Fire
Artis, Amsterdam
vrijdag 09 juni 2017
20:00
Yamato
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Writist
Atak, Enschede
21:00
Wode
Vera, Groningen
21:00
Wintersleep
Hedon, Zwolle
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
20:00
Volta Metal Night VI
Volta, Amsterdam
21:00
Velvet Underground Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Twan van gerven
Duycker, Hoofddorp
21:00
Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
20:15
Theo Mackaay
De Kargadoor, Utrecht
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Perfect Tool
Mezz, Breda
20:30
The Eskies
Vorstin, Hilversum
Stef Bos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Martiniplaza, Groningen
22:30
Rabo Jazzboz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:00
Perfume Genius
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Paul Weller
Paradiso, Amsterdam
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar
EKKO, Utrecht
Nite Jewel
Paradiso, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven