Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Atak
Enschede
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. De Schakel
Waregem
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Flux
Zaandam
Vorstin
Hilversum
RAI Theater
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
Chassé Theater
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
RASA
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
19:30
PopEi
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Paard
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maaspoort
Venlo
18:45
Effenaar
Eindhoven
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
De Avenue
Breda
20:30
Duycker
Hoofddorp
P60
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
013
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muiderslot
Muiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
TAC
Eindhoven
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
EKKO
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Splendor
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
donderdag 22 september 2016
20:00
Lisa & The Lumberjacks
Patronaat, Haarlem
20:30
Live@Zoom presenteert: Ben Poole
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Luther Dickinson
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Vorstin, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Nordic Delight presents.. Albin Lee Mehldau and more
EKKO, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ozark Henry
Cacaofabriek, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
STAVAST
Atak, Enschede
21:00
Strohm Presents: Geysers (live) / Sonurber (live)
Hedon, Zwolle
19:30
The Great Communicators
Paradiso, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Zuiderpershuis, Antwerpen
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Dybdahl
Luxor Live, Arnhem
20:15
Tim Knol - Lost & Found
De Poorterij, Zaltbommel
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
uKanDanZ
TAC, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Wiegedood
Gebr. De Nobel, Leiden
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 23 september 2016
19:30
10 Jaar The Partysquad
Melkweg, Amsterdam
20:30
a balladeer + The LVE
Nieuwe Nor, Heerlen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
21:30
Alkmaar Blues Weekend: The Sugar Rays
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
An Pierlé
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Arno Adams
Grenswerk, Venlo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ben Poole / Ingmar Glerum
De Flux, Zaandam
Bert Heerink / Jan Akkerman
Vorstin, Hilversum
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
21:00
Bob Wayne + Peter Von Toy
Vera, Groningen
20:30
Bombita's / Mimile
Boerderij, Zoetermeer
20:00
BONKA BONKA - Club Luna Indian Summer Party
Patronaat, Haarlem
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Chassé Theater, Breda
20:00
China Crisis
Luxor Live, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Clouseau
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cocaine Piss
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Convex / Dizo / Jerretje
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Corona Band - Opwindende kasekomuziek uit Suriname
RASA, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
20:00
Death Machine
Little Devil, Tilburg
20:30
Deluge
De Onderbroek, Nijmegen
19:30
Démira / The Yukon Club
PopEi, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
23:00
Dj Rafiki / Phalerieau
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
18:45
FemME III
Effenaar, Eindhoven
21:00
Final Stair
Winston, Amsterdam
20:00
Fresku
Duycker, Hoofddorp
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond
Cafe Averechts, Utrecht
Hannah Epperson
De Avenue, Breda
20:30
Hard Rock Karaoke band
Duycker, Hoofddorp
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Her Majesty
De Domijnen, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Het Wilde Oosten
Hedon, Zwolle
19:30
Hind Hakki
013, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
John Coffey
013, Tilburg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Laurence Jones
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
22:00
Living Room Heroes
Merleyn, Nijmegen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Luther Dickinson
Paard, Den Haag
20:15
Margriet Sjoerdsma
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maria Mendes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Martin Verdonk Master Sessions
Metropool, Hengelo
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Nicoline Soeterwoude
TAC, Eindhoven
23:00
Nightshift Presents: Dimitri
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nina June
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Pablo Discobar presents: Marcel Vogel
EKKO, Utrecht
19:30
Quimby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rats on Rafts
N9, Eeklo
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
Splendor, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp